قالیشویی دیباجی

قالیشویی دیباجی

شستن فرش و موکت یکی از دغدغه های خانم های خانه دارد است، که هر سال، یا با نزدیک شدن به عید نوروز باید به شستشوی آن اقدام کرد. شاید برایتان شستشو فرش یکی از کار های آسان به نظر برسد، در واقع این چنین نیست شستشو فرش، موکت، قالیچه و… به شستشوی تخصصی و اصولی نیاز دارند تا به خوبی بدرخشند و هیچ آسیبی بر آن ها وارد نشود.

قالیشویی در دیباجی

زمانی فرش های خود را به قالیشویی معتبر می سپارید، خیالتان راحت است که به نحوه صحیح شسته می شوند، اما قالیشویی دیباجی از جمله قالیشویی هایی محسوب می شود که بهترین خدمات را به مردم و مشتریان ارائه می دهد. در ادامه این مقاله به معرفی قالیشویی دیباجی و مسائل مربوط به آن ‌می‌پردازیم.

شاید برایتان سوال باشد که خیابان دیباجی در کدام منطقه شهر تهران واقع شده است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت؛ خیابان دیباجی در منطقه ۳ تهران قرار دارد که از محله های فرمانیه، دروس، دیباجی جنوبی و اختیاریه عبور می کند. این خیابان جزو منطقه شیک و با کلاس است که آب و هوای نسبتا خوبی هم دارد.

قالیشویی ولنجک زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه فعالیت می کند. برای دریافت خدمات قالیشویی در ولنجک با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی دیباجی

این قالیشویی سعی می کند بهترین خدمات را تحویل مشتریان دهد. که این خدمات شامل موارد زیر است؛

شستشوی انواع فرش

قالیشویی دیباجی علاوه بر شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی به شستن قالیچه، گبه و گلیم نیز می‌پردازد. این خدمات به صورت کاملا حرفه ای توسط دستگاه های پیشرفته و پرسنل با تجربه صورت می گیرد. فرش ها از لحاظ کیفیت، جنس، الیاف و پشم با یکدیگر کاملا متفاوت هستند. که در نتیجه قالیشویی دیباجی می تواند از شوینده های و روش های مختلف به شستشوی آن ها به صورت تخصصی بپردازد.

قالیشویی سعادت آباد ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در سعادت آباد با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی دیباجی
خدمات قالیشویی دیباجی

رفع چربی و لکه از سطح فرش

این اتفاق برای هر فرشی رخ داده است. اما از این که خودتان اقدام‌به پاک کردن آن کنید، چیزی جز بدتر و پخش شدن لکه وجود ندارد. توصیه ما به شما این است که در اولین فرصت، فرش را به قالیشویی دیباجی که در منطقه ۳ تهران واقع شده است تحویل دهید. این قالیشویی با داشتن کادری مجرب، مواد شوینده با کیفیت، دستگاه های مدرن و با استفاده از روش های پیشرفته می تواند لکه فرش شما را به خوبی پاک کند تا همانند روز اول بدرخشد.

رفو گری و ترمیم فرش

زمانی که فرش شما طی اتفاقات ناگوار دچار پارگی، خرابی و سوختگی می شود. در این شرایط ما به شما بهترین قالیشویی را معرفی می کنیم، که بهترین خدمات شستشو را به نحوه صحیح انجام می دهد. این قالیشویی دیباجی نام دارد. که با استفاده از تکنیک های پیشرفته می تواند این مشکل را به آسانی رفع کند، پس هیچ نگرانی در این بابت نداشته باشید.

جهت دریافت خدمات قالیشویی نیاوران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه در محدوده نیاوران خدمات رسانی دارد.

شستشوی مبلمان و موکت

همان طور که می دانید امروزه با داشتن خانه های کوچک و بدون حیاط شستشو و جابه جایی فرش، موکت، مبلمان منزل واقعاً در دسر ساز است، اما برخی افراد می توانند به روش خانگی در حیاط فرش بشویند. حال باید بگوییم یکی از خدمات ویژه قالیشویی دیباجی شستشوی مبلمان و موکت در منزل و قالیشویی است، که طبق دستور مشتری هر کدام را مایل باشند توسط پرسنل انجام می شود.

قالیشویی دیباجی از چه مواد شوینده ای استفاده می کند؟

مهم ترین نکته در شستشوی فرش، مبلمان و موکت جنس آن ها است، که طبق آن مواد شوینده مناسب انتخاب می شود. در قالیشویی دیباجی کیفیت و اصل بودن مواد شوینده و مقدار مصرفی آن و همچنین رضایت مشتری از مهم ترین فاکتور هایی است که به آن دقت بسیاری می کند. پس در نتیجه به هیچ عنوان، تحت هیچ شرایطی از خدمات ویژه این قالیشویی غافل نشوید و سعی کنید فرش ها، مبلمان، ست خواب، تشک تخت، پرده و… را به این قالیشویی با اطمینان کامل تحویل دهید تا به خوبی شسته شوند.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی شمال تهران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در شمال تهران می باشد.

ویژگی های قالیشویی دیباجی

خیابان دیباجی یکی از محله های قدیمی تهران است که قالیشویی معروف ما در آنجا قرار دارد. این قالیشویی تمام خدمات ارائه شده را با قیمت مناسب و کیفیت باور نکردنی تحویل مشتریان می دهد به همین دلیل طرفدار بسیار زیادی در خود جای داده و رضایت دو چندانی از شستشوی دارند. قالیشویی دیباجی با داشتن چند سال سابقه کار در شستشوی انواع فرش، موکت، مبل و… می تواند بهترین خدمات را ارائه دهد. در ادامه این بخش به معرفی ویژگی های دیباجی اشاره می کنیم.

  • شستشوی تخصصی انواع فرش، موکت و قالیچه
  • شستشوی فرش در کم ترین زمان و تحویل رایگان آن درب منزل
  • استفاده از مواد شوینده مرغوب به همراه روش های تکنیکی برای پیشگیری از آسیب های ناگهانی فرش
  • برخورداری از بهترین دستگاه های شستشو و آبگیری در قالیشویی

قالیشویی الهیه زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در الهیه با ما در ارتباط باشید.

تعرفه شستشوی و خدمات قالیشویی دیباجی تهران

تعرفه قالیشویی و خدماتی که صورت می گردد توسط اتحادیه قالیشوییان در تهران تعیین می شود. اما معیار های بسیاری وجود که بر قیمت خدمات تاثیر می گذارد، همانند: اندازه فرش بر حسب متر، نوع فرش، از بین بردن لکه های سخت، رفو گری، ریشه دوزی، پرداخت، نوع دستگاه و… است. برخی از قالیشویی ها برای حمل و نقل فرش ها به قالیشویی و منزل هزینه جداگانه دریافت می کنند؛ اما یکی از مزیت های قالیشویی دیباجی حمل و نقل رایگان فرش است.

هزینه قالیشویی دیباجی
هزینه قالیشویی دیباجی

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی دیباجی

برای ثبت سفارش در قالیشویی دیباجی می توانید به دو صورت اقدام کنید:

  • روش حضوری: یکی از بهترین روش ها، روش حضوری است، که می توانید با مراجعه به قالیشویی مورد نظر و بررسی خدمات همچنین نحوه شستشو تصمیم به تحویل فرش ها کنید.
  • روش غیر حضوری: اگر در شرایطی قرار دارید که نمی توانید به بیرون از خانه به دنبال یک قالیشویی معتبر به بهترین شکل باشید. تنها راه حل آن ثبت سفارش از طریق وب سایت قالیشویی زعفرانیه است. که می توانید با شماره های بر روی سایت تماس بگیرید و ثبت سفارش انجام دهید، یا به صورت آنلاین در سامانه قالیشویی ثبت سفارش کنید.

کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی تهران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی و رفوگری با ما در تماس باشید.

فرش ها به عنوان یک پادری در هر خانه ای وجود دارند اما چیزی که فکر آدم را درگیر می کند، شستشوی اصولی آن است. همان طور که گفته شد؛ یکی از قالیشویی های معتبر که انواع خدمات را با بهترین کیفیت ارائه می دهد قالیشویی دیباجی است. پیشنهاد می کنیم حتی برای بار اول هم شده فرش های منزل را به این قالیشویی بسپارید تا از تمیز و پاکیزه بودن آن لذت ببرید.

خدمات قالیشویی دیباجی چیست؟

برای اطلاع از خدمات قالیشویی دیباجی پیشنهاد می کنیم این مقاله از قالیشویی زعفرانیه را تا انتها مطالعه کنید.

هزینه خدمات قالیشویی دیباجی چقدر می باشد؟

جهت اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی دیباجی با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 5

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x