درباره ما

درباره ما

بیش از ۳۰ سال همراه با شما
:: قالیشویی زعفرانیه تنها دارنده ی برند زعفرانیه و دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران میباشد .
:: قالیشویی زعفرانیه با بهره گیری از جدیدترین و مدرن ترین دستگاهای شستشوی فرش آماده ارائه بهترین خدمات قالیشویی به مشتریان خود می باشد.
:: انجام کلیه خدمات شستشو و رفوگری و خشکشویی به صورت کاملا تخصصی
:: متخصص در شستشو انواع فرش های اعلا ، کرک ، گل ابریشم ، چله ابریشم ، تمام ابریشم ، تابلوفرش ، عتیقه ،قدیمی و … بدون کوچکترین آسیب بر روی فرش
:: مجری کلیه خدمات رفوگری از جمله ترمیم ، رفو ، رفع سوختگی ، رفع بید خوردگی ، ریشه زنی، شیرازه دوزی ،دار کشی و …
:: انجام کلیه خدمات رنگبرداری ، لکه برداری ، قلم کاری و… ،
:: برای اطلاع از سایر خدمات با ما تماس بگیرید.

چرا قالیشویی زعفرانیه

در حالت عادی و بجز اسفندماه، ۴۸ ساعت زمان لازم است تا فرش‌های شما شسته، خشک شده و تحویل شما گردند.

در روزهایی که هوا بارانی و برفی باشد به تعداد ساعاتی که برف یا باران می‌بارد، احتمال تاخیر نیز وجود خواهد داشت.

همواره سعی نموده‌ایم همانند شعارمان که “خبره و به‌روز” می‌باشد؛ با استفاده از نیروهای مجرب و تجهیزات مدرن، عمل نموده و این احتمال را به صفر برسانیم؛ ولی قطعا هنوز ممکن است در قالیشویی آسیب‌هایی به فرش‌ها وارد گردد که درصورت بروز این موضوع و اثبات کم‌کاری پرسنل، ضرر و زیان شما توسط قالیشویی محاسبه و پرداخت خواهد شد.

در قالیشویی زعفرانیه آبكشی از پشت و روی تمامی فرش‌ها با رعایت موازین اسلامی الزامی است که با جاری نمودن آب روان، فرش‌ها کاملاً آبكشی می‌گردند

قالیشویی زعفرانیه با بیش از ۳۰ سال سابقه خدمات قالیشویی و عضویت رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، آماده ارائه خدمات قالیشویی ولنجک، قالیشویی سعادت آباد، قالیشویی نیاوران، قالیشویی شمال تهران، قالیشویی الهیه، قالیشویی فرمانیه و قالیشویی و مبل شویی در تمام نقاط تهران می باشد.

 

ثبت سفارش آنلاین

درصورت نیاز به خدمات قالیشویی فرش دستباف،‌ ماشینی و موکت، می توانید سفارش خود را در سایت زعفرانیه به صورت آنلاین ثبت نمایید.