درباره ما

درباره ما

بیش از ۳۰ سال همراه با شما
:: قالیشویی زعفرانیه تنها دارنده ی برند زعفرانیه و دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران میباشد .
:: قالیشویی زعفرانیه با بهره گیری از جدیدترین و مدرن ترین دستگاهای شستشوی فرش آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد.
:: انجام کلیه خدمات شستشو و رفوگری و خشکشویی به صورت کاملا تخصصی
:: متخصص در شستشو انواع فرش های اعلا ، کرک ، گل ابریشم ، چله ابریشم ، تمام ابریشم ، تابلوفرش ، عتیقه ،قدیمی و … بدون کوچکترین آسیب بر روی فرش
:: مجری کلیه خدمات رفوگری از جمله ترمیم ، رفو ، رفع سوختگی ، رفع بید خوردگی ، ریشه زنی، شیرازه دوزی ،دار کشی و …
:: انجام کلیه خدمات رنگبرداری ، لکه برداری ، قلم کاری و… ،
:: برای اطلاع از سایر خدمات با ما تماس بگیرید.

چرا قالیشویی زعفرانیه

در حالت عادی و بجز اسفندماه، ۴۸ ساعت زمان لازم است تا فرش‌های شما شسته، خشک شده و تحویل شما گردند.

در روزهایی که هوا بارانی و برفی باشد به تعداد ساعاتی که برف یا باران می‌بارد، احتمال تاخیر نیز وجود خواهد داشت.

همواره سعی نموده‌ایم همانند شعارمان که “خبره و به‌روز” می‌باشد؛ با استفاده از نیروهای مجرب و تجهیزات مدرن، عمل نموده و این احتمال را به صفر برسانیم؛ ولی قطعا هنوز ممکن است در قالیشویی آسیب‌هایی به فرش‌ها وارد گردد که درصورت بروز این موضوع و اثبات کم‌کاری پرسنل، ضرر و زیان شما توسط قالیشویی محاسبه و پرداخت خواهد شد.

در قالیشویی زعفرانیه آبكشی از پشت و روی تمامی فرش‌ها با رعایت موازین اسلامی الزامی است که با جاری نمودن آب روان، فرش‌ها کاملاً آبكشی می‌گردند

قالیشویی زعفرانیه (بهترین قالیشویی تهران) با بیش از ۳۰ سال سابقه خدمات قالیشویی و عضویت رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، آماده ارائه خدمات قالیشویی ولنجک، قالیشویی سعادت آباد، قالیشویی نیاوران، قالیشویی شمال تهران، قالیشویی الهیه، قالیشویی فرمانیه و قالیشویی و مبل شویی در تمام نقاط تهران می باشد.

 

ثبت سفارش آنلاین

درصورت نیاز به خدمات قالیشویی فرش دستباف،‌ ماشینی و موکت، می توانید سفارش خود را در سایت زعفرانیه به صورت آنلاین ثبت نمایید.

Scroll to top