قالیشویی پاسداران

قالیشویی در پاسداران

بهترین قالیشویی پاسداران

امروز در این مقاله تصمیم داریم تا در رابطه با قالیشویی در پاسداران صحبت کنیم. همانطور که می‌دانید موسسات زیادی در زمینه شستشوی فرش فعالیت می کنند. در این مطلب در رابطه با معرفی ویژگی‌های قالیشویی در پاسداران و نحوه خدمت رسانی آن به طور کامل توضیحاتی را به شما عزیزان ارائه می دهیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

فرش یکی از وسایل اصلی و ضروری در خانه ایرانی هاست که معمولاً آن ها هر چند وقت یکبار ضمن اینکه منزل خود را تمیز میکنند فرش های خانه را نیز شسته و آنها را از هرگونه آلودگی پاک می نمایند. در زمان قدیم این کار با کمک اعضای خانواده در حیاط خانه یا روی پشت‌بام انجام میشد و پس از شست و شو، به روی دیوار یا پشت بام پهن می شد تا توسط نور خورشید خشک گردد. اما هرچه فرهنگ آپارتمان نشینی گسترش پیدا کرد و نیز زندگی ها به سمت مدرنیته شدن رفت این رسم کم رنگ تر شد و امروزه دیگر بانوان تمایل دارند که کار شستشوی قالی های خود را به مراکز قالیشویی بسپارند.

مراکز قالیشویی در همه شهرها فعال هستند و هر کدام با توجه به نوع کیفیت و سابقه کارشان مشتریان خاص خود را دارد. در مراکز قالیشویی در پاسداران با حضور پرسنل مجرب و دستگاههای مدرن عملیات شستشوی فرش به بهترین نحو ممکن رخ میدهد در ادامه به بررسی ویژگی های این مراکز اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های قالیشویی در پاسداران

مرکز قالیشویی در پاسداران از ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی برخوردار است که در این قسمت به بعضی از آنها اشاره می کنیم:

شستشوی تخصصی فرش

همه دستگاه ها و ماشین هایی که در قالیشویی در پاسداران وجود دارد جزو به روزترین دستگاه ها بوده و فرایند شستشو را با کیفیتی بسیار بالا انجام می‌دهند. همچنین در مراکز قالیشویی در پاسداران از مرغوب ترین مواد شوینده برای انواع  فرش های دستبافت و ماشینی استفاده می گردد؛ به گونه ای که مطلقاً به بافت فرش آسیبی نرسد و رنگ و روی آن تغییر نکند. لازم به ذکر است در این مرکز علاوه بر اینکه فرش ها را می شویند مبل ها پرده ها موکت ها و… را تحویل گرفته و مثل روز اول پاکیزه تحویل مشتریان میدهند. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در شمال تهران می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شمال تهران با ما تماس بگیرید.

ارائه ضمانت نامه به مشتریان

نکته بعدی در رابطه با کیفیت مراکز قالیشویی در پاسداران است؛ پرسنل با اخلاق و مجربی که در این مرکز حضور دارند ضمن انجام وظایف خود به طور احسن، جهت جلب رضایت و اعتماد مشتریان ضمانت نامه کتبی هم به آنها ارائه می دهد. همچنین خوب است بدانید که مرکز قالیشویی در پاسداران مجوز رسمی فعال را از اتحادیه صنف قالیشویان دریافت نموده است.

سرعت و دقت کارکنان

ویژگی مثبت دیگری که موسسات قالیشویی درپاسداران دارند منظم و دقیق بودن آنهاست. به گونه‌ای که فرایند تحویل شستشو به صورت کاملاً مرتب و با برنامه انجام می گیرد و از لحظه ای که مشتری فرش یا مبل یا موکت خود را به مراکز قالیشویی در پاسداران می سپارد تا لحظه ای که آن را به صورت شسته شده و کاور شده تحویل می گیرد بیشتر از ۴۸ ساعت طول نمی کشد و این یک نقطه قوت برای مراکز قالیشویی در پاسداران محسوب می شود.

مسئولیت حمل و نقل برعهده مرکز قالیشویی است که توسط اتومبیل های مربوط به شرکت این کار صورت می پذیرد. قالیشویی سعادت آباد زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه فعالیت می کند در صورت نیاز به خدمات شستشوی فرش در سعادت آباد با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید.

خدمات قالیشویی در پاسداران
قالیشویی در پاسداران

نحوه ارائه خدمات در قالیشویی پاسداران

همانگونه که در قسمت های قبل اشاره کردیم در این مرکز عملیات شستشو با دقت و ظرافت خاصی انجام می پذیرد به گونه‌ای که فرش شما آسیبی نبیند. در مرکز قالیشویی در پاسداران به محض ورود فرش ها به موسسه، کارشناسان ماده شوینده متناسب با هر فرش را بر اساس جنس الیاف آن انتخاب می کنند. زیرا الیاف فرش های ماشینی و دستبافت تفاوت هایی با هم دارند که برای هر کدام باید از شوینده مخصوص استفاده نمود.

حتی گاهی ممکن فرش های ماشینی هم از نظر جنس الیاف با هم متفاوت باشند که در این صورت بسته به نظر متخصص، شوینده مرغوب انتخاب می گردد. هرچه الیاف به کار رفته شده در فرش ظریف تر و نازک تر باشد شوینده ای که استفاده میشود ملایم تر است و به جای شستن فرش با  شوینده های شیمیایی از مواد گیاهی استفاده می شود. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در جنوب تهران با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی در جنوب تهران با بهترین قالیشویی در جنوب تهران تماس بگیرید.

شستشوی فرش ها به دو روش اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در قالیشویی پاسداران

بعد از انتخاب شوینده، نوبت به مرحله شستشو می رسد. در مراکز قالیشویی در پاسداران فرش ها به دو روش شسته می شوند:

  • تمام اتوماتیک: در این روش همه فرایند شستشوی فرش توسط دستگاه و ماشین صورت می گیرد.
  • نیمه اتوماتیک: در این روش عملیات شستشو علاوه بر دستگاه، با کمک نیروی انسانی انجام می گردد.

بعد از انجام شستشو نوبت به خشک کردن فرش ها می رسد. در مرکز قالیشویی در پاسداران با دستگاه هایی که مخصوص آبگیری هستند کوچکترین رطوبت و نم موجود در فرش را گرفته و سپس برای خشک کردن نهایی، فرش را به یک گرمخانه انتقال میدهند. انجام این مرحله در فرایند شستشو بسیار واجب است و مانع از به وجود آمدن بوی بد در فرش می گردد. در آخر کار نیز فرش شسته شده، به صورت بسته بندی و کاور شده توسط اتومبیل های موسسه به آدرس مشتری ارسال می گردد. کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده خدمات قالیشویی در الهیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در الهیه با ما تماس بگیرید.

هزینه قالیشویی در پاسداران
هزینه قالیشویی در پاسداران

هزینه قالیشویی در پاسداران

یکی از خصوصیات برجسته مرکز قالیشویی در پاسداران منصفانه بودن قیمت هاست؛ زیرا اتحادیه صنف قالیشویان قیمت های مصوب را تعیین کرده و مرکز قالیشویی هیچ مبلغ اضافی از مشتری دریافت نمی کند و دقیقا هر عددی که در تعرفه وجود داشته باشد( منهای هزینه حمل و نقل) از مشتریان دریافت می‌شود. به طور کلی مراکز قالیشویی در پاسداران ضمن دریافت کمترین قیمت بهترین کیفیت را ارائه می دهد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در فرمانیه با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با قیمت مناسب در فرمانیه می باشد.

مبل شویی در قالیشویی پاسداران

در مراکز قالیشویی در پاسداران علاوه بر شستن فرش های شما، شستشوی مبل و موکت و پرده و… نیز پذیرفته میشود. این مرکز جهت شستشوی مبل از شامپوهای مرغوب استفاده می کند و به صورت حرفه ای مبل های شما را تمیز می نماید؛ به گونه ای که تنها بافت پارچه ای آن را می شویید و سایر اجزای مبل مانند چوب خیس نشده و آسیب نمی بیند. ضمنا اگر شما تمایل داشته باشید این کار در منزل برایتان انجام میگیرد.

همانطور که گفتیم فرش برای ایرانی ها بسیار با اهمیت است پس در نتیجه فرایند شستشو آن را باید به موسسه معتبر بسپاریم. در مرکز قالیشویی در پاسداران ما این تضمین را به شما میدهیم که بهترین کیفیت را ارائه دهیم و سفارش شما را از درب منزل تحویل گرفته  توسط به روز ترین متد قالیشویی و نیز برترین تجهیزات و دستگاه های شستشو بشوییم و سالم تحویل دهیم. برای دریافت خدمات قالیشویی در قیطریه با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه در محدوده قیطریه خدمات رسانی می کند.

قالیشویی در پاسداران چه ویژگی هایی دارد؟

شستشوی تخصصی فرش، ارائه ضمانت نامه به مشتریان، سرعت و دقت کارکنان از برجسته ترین ویژگی های کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در پاسداران می باشد.

مبل شویی در قالیشویی پاسداران چگونه انجام می شود؟

قالیشویی پاسداران جهت شستشوی مبل از شامپوهای مرغوب استفاده می کند و به صورت حرفه ای مبل های شما را تمیز می نماید؛ به گونه ای که تنها بافت پارچه ای آن را می شویید و سایر اجزای مبل مانند چوب خیس نشده و آسیب نمی بیند. ضمنا اگر شما تمایل داشته باشید این کار در منزل برایتان انجام می گیرد.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x