قالیشویی اختیاریه

قالیشویی در اختیاریه

خدمات قالیشویی در اختیاریه

امروز در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با قالیشویی در اختیاریه با شما دوستان عزیز صحبت کنیم. همانطور که می دانید در این روزها انتخاب یک مرکز قالیشویی که معتبر بوده و متعهد باشد، کار آسانی نیست. قالیشویی در اختیاریه، در زمره مراکز بسیار باسابقه در زمینه کاری خود بوده که در ادامه مطلب در رابطه با ویژگی ها و خدمات آن برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

همواره یکی از دغدغه های بزرگ بانوان ایرانی به هنگام خانه تکانی ها، مسئله شستشو و نظافت فرشهای خانه است. در گذشته همه اعضای خانواده با کمک یکدیگر، در حیاط خانه فرشها را میشستند و پهن می کردند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن دستگاهها و تجهیزات مختلف در همه زمینه ها، مراکز قالیشویی نیز گسترش بسیاری پیدا کرده اند و اکثر خانه ها کار شستشوی فرش ها مبل ها و موکت ها و… خود را به این موسسات می سپارند.

از طرف دیگر موسسات هم تبلیغات بسیار زیادی را برای جذب مشتریان انجام میدهند؛ در نتیجه انتخاب مشکل شده است. اما امروز برای شما یک خبر خوب داریم! در مرکز قالیشویی در اختیاریه، به بهترین نحو ممکن کلیه خدمات قالیشویی به شما شهروندان محترم ارائه می گردد. پس با ما باشید تا ویژگی ها و خدمات قالیشویی در اختیاریه را به شما معرفی نماییم.

ویژگی های قالیشویی در اختیاریه

اگر بخواهیم در مورد تمام خصوصیات مثبت قالیشویی در اختیاریه در این مطلب صحبت کنیم، فوق العاده وقت گیر می باشد اما به برخی از ویژگی های بارز آن در اینجا اشاره می کنیم که شما دوستان بدانید این موسسه از لحظه‌ای که فرش های شما را دریافت می کند تا لحظه ای که آنها را به شما تحویل می دهد چگونه خدماتی را ارائه می کند. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی شمال تهران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در اختیاریه
خدمات قالیشویی در اختیاریه

خوش قول بودن از ویژگی های بارز مراکز قالیشویی در اختیاریه

بدیهی است که مشتریان برای ثبت سفارش خود باید با موسسه تماس گرفته و از آنها درخواست کنند جهت تحویل سفارش به آدرس مورد نظر شان بیایند. در موسسه قالیشویی در اختیاریه پس از تماس مشتری با موسسه قالیشویی، پرسنل مربوط به این کار هر چه سریعتر در آدرس حضور پیدا خواهند کرد و با دقت فراوان فرش ها را به قالیشویی حمل می کنند و بعد از اینکه فرش ها شسته شدند آنها را کاور کرده و در اسرع وقت تحویل مشتری می دهند.

ارائه ضمانت نامه کتبی به مشتریان

تمایزی که مرکز قالیشویی در اختیاریه با بعضی از موسسات قالیشویی دیگر دارد این است که سلامت فرش شما را حتی پس از تحویل هم به عهده می گیرد؛ به گونه ای که زمانی که فرش ها را می شویند و به درب منزل می آورند از شما می خواهند که در صورت تمایل فرش را بررسی نمایید تا اگر احیاناً در قالیشویی دچار آسیب دیدگی شده (که قبلاً آن آسیب در فرش وجود نداشته) ضمانت کار را بر عهده بگیرند. همین ویژگی سبب شده تا مشتریانی که دارای حساسیت بیشتری نسبت به این مسائل هستند با خاطری آسوده تر به مجموعه قالیشویی در اختیاریه اعتماد کنند.

شستشوی فرش ها به صورت تخصصی

در مرکز قالیشویی در اختیاریه از مواد شوینده ای که متناسب با جنس فرش ها باشد استفاده می گردد. بعضی از افراد یک باور غلط دارند و آن این است که اگر فرش های دستبافت منزل خود را بشویند دچار تداخل رنگ شده و آسیب می بیند. اما نگران نباشید در مراکز قالیشویی در اختیاریه فرش های دستبافت خود را با خیال راحت بشویید.

زیرا در این مرکز کارشناسان به الیاف فرش بسیار دقت نموده و برای شست و شوی فرش های دستبافت از مواد شوینده ملایمی استفاده می کنند و تحت هیچ شرایطی از شوینده های شیمیایی که قوی تر بوده و امکان آسیب زدن به الیاف فرش را دارند، استفاده نمی شود‌. فرشهای ماشینی هم با توجه به الیاف و نخ به کار برده شده در تار و پود آن، با ماده شوینده مرغوب و مخصوص شسته و خشک می گردند. برای دریافت خدمات قالیشویی نیاوران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی اختیاریه

قبل از اینکه مراحل شستن فرش های شما را شرح دهیم، لازم به ذکر است بدانید در مرکز قالیشویی در اختیاریه در زمان و هزینه صرفه جویی بسیار زیادی خواهد شد. چرا که در این مرکز با سرعتی زیاد کار شستشو صورت می پذیرد و از لحظه ای که پرسنل قالیشویی فرش های شما را تحویل می‌گیرند تا لحظه‌ای که آن ها را درب منزل به شما تحویل می دهند، نهایتاً ۴۸ ساعت طول می کشد.

همچنین چون مرکز قالیشویی در اختیاریه جهت شستشوی فرش ها به جای استفاده از آب لوله کشی از آب چاه استفاده می شود مانع از هدر رفتن این مایه حیات خواهد شد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی الهیه با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه در منطقه الهیه خدمات رسانی دارد.

شستشوی فرش ها در قالیشویی در اختیاریه طی مراحل زیر اتفاق می‌افتد:

  • مرحله اول: در این مرحله، ابتدا توسط جاروبرقی های پرقدرت همه خاک هایی که روی سطح و عمق فرش وجود دارند کشیده می شود. این کار به جهت شستشوی هرچه بهتر و تمیزتر فرش الزامی است.
  • مرحله دوم: در این مرحله فرش ها با کمک دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته توسط پرسنل مجربی که در مرکز قالیشویی در اختیاریه حضور دارند شسته خواهند شد و کارشناسان می دانند که باید برای از بین بردن انواع لکه ها از قبیل لکه جوهر یا لاک یا هر چیز دیگری از چه ماده هایی و با چه میزانی استفاده نمایند؛ لذا فرایند قالیشویی در اختیاریه به صورت کاملا تخصصی صورت می پذیرد.
  • مرحله سوم: در این مرحله فرش ها جهت خشکشویی به گرمخانه انتقال پیدا میکنند تا به خوبی خشک شده و هیچ اثری از رطوبت را در آنها باقی نماند.
هزینه خدمات قالیشویی در اختیاریه
هزینه خدمات قالیشویی در اختیاریه

هزینه قالیشویی در اختیاریه

یکی از حقوق مهم هر مصرف کننده ای این است که قبل از دریافت خدمت، از میزان هزینه آن اطلاع داشته باشد. در نتیجه مشتریان نیز حق دارند که بدانند جهت شستشوی فرش های خود باید چه مقدار هزینه بپردازند. اما ما نمی توانیم قبل از دیدن فرش های شما عدد دقیقی را بیان کنیم زیرا باید فرش توسط کارشناسان مرکز قالیشویی در اختیاریه بررسی گردد و با توجه به اندازه و جنس و نوع فرش میزان هزینه مشخص گردد. این مرکز قیمت های مصوب خود را طبق تعرفه اتحادیه قرار داده است. مطمئن باشید که با هزینه ای بسیار منصفانه فرش های شما شسته خواهند شد.

مرکز قالیشویی در اختیاریه با چند سال سابقه فعالیت در زمینه تخصصی خود بسیار مقبول و خوش نام بوده و علاوه بر خدمات مربوط به شستشوی فرش، کار شستشوی مبل های منزل شما را با روش هایی کاملا حرفه ای انجام میدهد و در صورت تمایل و درخواست شما مشتریان عزیز، تمیز کردن و شستن مبل در منزل شما هم انجام می شود.

به طور کلی مرکز قالیشویی در اختیاریه همه تدابیر را جهت رفاه حال شما مشتریان ارجمند به کار گرفته تا با خاطری آسوده به مرکز قالیشویی در اختیاریه اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید که سفارش شما به نحو احسن انجام شده و تحویل میگردد. در این محتوا ما سعی کردیم که یک مرکز قالیشویی معتبر را به شما معرفی نماییم تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید. از اینکه با صبر و حوصله تا انتهای این مقاله همراه ما بودید نهایت تشکر را از شما داریم. برای آشنایی با راه های پاک کردن لکه لبو یا چغندر از روی فرش توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی زعفرانیه مطالعه کنید.

قالیشویی در اختیاریه چه خدماتی ارائه می دهد؟

در این مقاله از سایت قالیشویی زعفرانیه به بررسی خدمات قالیشویی در اختیاریه پرداخته ایم با ما همراه باشید.

هزینه خدمات قالیشویی در اختیاریه چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی در اختیاریه با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x