قالیشویی مرزداران

قالیشویی مرزداران

خدمات قالیشویی در مرزداران

همان‌طور که می‌دانید، شستشوی فرش در منزل از جمله رسم های قدیمی ما ایرانیان است و هر بانوی ایرانی به طور متوسط فرش های منزل خود را هر سال یک بار می شوید. حال ممکن است این کار را در منزل انجام دهد و یا آن را به یک مرکز قالیشویی بسپارد. به هر حال خوب است بدانید که شستشوی اصولی فرش ها، امری بسیار ضروری و مهم است که علاوه بر حفظ زیبایی آن سبب دوام هرچه بیشتر فرش می شود؛ پس چه بهتر که با شستشوی صحیح فرش ها آشنا شوید.

در مرکز قالیشویی مرزداران که مجهز به سیستم های مکانیزه و مدرن است، قالی های شما با بهترین کیفیت شسته می شوند و بعد از خشک شدن درب منزل تحویل شما داده خواهند شد. با ما باشید تا در ادامه این مطلب، شما را با توضیح مرحله به مرحله قالیشویی مرزداران آشنا کنیم.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی مرزداران

شستشوی اصولی

در این مرحله قبل از آن که فرش ها شسته شوند، به کمک کارشناسان مجرب، ماده شوینده مخصوص متناسب با نوع بافت فرش انتخاب شده و سپس فرش های شما توسط دستگاه های مکانیزه و مدرن و با کمک استاد کاران قالیشویی شسته خواهد شد و در صورت تایید کارشناس کنترل کیفیت، به مرحله بعدی وارد می شود.

آبگیری

این مرحله جهت از بین بردن بوی بد ناشی از شستشو و همچنین افزایش طول عمر فرش بسیار واجب می باشد. در مرکز قالیشویی مرزداران در مرحله آبگیری، ابتدا توسط دستگاه های ویژه آب فرش تا ۹۰ درصد گرفته خواهد شد، تا اینکه فرش وارد مرحله سوم بشود. جهت دریافت خدمات قالیشویی ولنجک با کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در ولنجک در تماس باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه در محدوده ولنجک خدمات رسانی دارد.

خشکشویی

در این مرحله فرشی که تحویل کارکنان داده میشود، فرشی است که درصد زیادی از آب آن گرفته شده، در صورتی که هوا آفتابی باشد این فرش ها به صورت طبیعی و جلوی نور خورشید خشک می شوند و در غیر این صورت به سالن گرمخانه منتقل شده و توسط دستگاه کاملاً خشک می گردند؛ به طوری که کوچکترین اثری از رطوبت در آن باقی نخواهد ماند.

پرداخت و دارکشی

در مرحله چهارم بعد از اینکه قالی ها خشک شدند، جهت درخشان تر شدن هر چه بیشتر آن ها، پرزها و موهای اضافی برداشته می شوند و هرگونه کجی یا ناموزونی در فرش وجود داشته باشد،همگی برطرف خواهد شد.

خدمات قالیشویی مرزداران
خدمات قالیشویی مرزداران

اتوکشی

همانطور که میدانید، فرش ها بعد از شسته شدن دچار یک سری چروکیدگی ها و امواج و یا شکستگی ها خواهند شد؛ اما کارکنان مرکز قالیشویی مرزداران، در مرحله آخر توسط دستگاه اتو پرس، فرش ها را مثل روز اول تمیز و صاف میکنند.

مبل شویی در قالیشویی مرزداران

 قطعاً شستشوی مبل ها برای هر بانوی خانه داری به یک مسئله مهم تبدیل شده است؛ خصوصاً مبل های رنگ روشن که بیشتر لکه ها و آلودگی ها را نشان میدهند‌. شستشوی مبل، که به اصطلاح تخصصی تر به آن شستشوی مبلمان می گویند، در قالیشویی های زعفرانیه انجام می شود؛ به گونه ای که هیچ اثری از لکه ها و آلودگی ها بر روی مبل ها باقی نمی ماند.

در مرکز قالیشویی مرزداران مبل ها، با دستگاه های مخصوص و شامپو به گونه ای که کوچکترین صدمه ای به پارچه مبل وارد نشود، شسته خواهند شد حتی در صورتی که مشتریان تمایل داشته باشند این کار در منزل برایشان انجام می شود. پس به هیچ وجه بابت شستشوی مبل های منزلتان نگران نباشید؛ چرا که در قالیشویی مرزداران بدون کمترین آسیبی به جنس پارچه و…، مبل های شما شسته و مثل روز اول تحویل شما داده خواهد شد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی الهیه با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در الهیه می باشد.

هزینه قالیشویی در مرزداران

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که قالیشویی مرزداران در برابر خدماتی که به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد، چه هزینه ای را دریافت خواهد کرد؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که عدد دقیقی را نمی توان عنوان کرد و شما برای اطلاع از رقم دقیق هزینه باید با کارشناسان مرکز قالیشویی مرزداران تماس حاصل نمایید و تعداد و نوع فرش ها و یا هر سفارش دیگری را که دارید، عنوان کنید تا کارشناسان میزان هزینه را برای شما تخمین بزنند.

اما چون قالیشویی مرزداران تحت نظر اتحادیه قالیشویان کار میکند پس نرخ های آن نیز با نرخ‌های مصوب هماهنگ بوده و مبلغ اضافی از مشتریان گرامی دریافت نمی کند؛ لذا اطمینان داشته باشید که این مرکز هر تدبیری را جهت رفاه حال مشتری عزیز اتخاذ نموده و هدف ما رضایت شماست. برای دریافت خدمات قالیشویی شمال تهران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در شمال تهران تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

سایر خدمات قالیشویی در مرزداران

همانطور که گفتیم مهمترین خدمت قالیشویی مرزداران شستشوی فرش و مبل است اما این مرکز خدمات دیگری را نیز به شما مشتریان گرامی ارائه می‌دهد که در قسمت زیر به آن ها اشاره می کنیم:

موکت شویی

یکی از خدماتی که این مرکز به شما دوستان عزیز ارائه میدهد، شستشوی موکت هاست، که این کار می‌تواند بنا به میل شما در منزل یا در موسسه صورت پذیرد.

لکه برداری

در این مرکز لکه هایی از قبیل جوهر و… و هرگونه لکه روی فرش های شما وجود داشته باشد، توسط استادکاران به صورت کاملاً مرتب و تمیز برداشته می شود.

رنگ برداری و قلم زنی

این کار نیز جهت بهبود طرح و رنگ های موجود در فرش ها صورت می پذیرد. در مرکز قالیشویی مرزداران، استادکاران حاذق این عملیات را انجام می دهند.

رفوگری و ترمیم

هرگونه پارگی، سوختگی و مشکلی که فرش داشته باشد، قبل از شستشو توسط استادکاران رفوگری فرش رفو و ترمیم می شود.

شیرازه دوزی و چرم دوزی

در مرکز قالیشویی مرزداران، جهت ترمیم و مرتب شدن هر چه بیشتر فرش، دور تا دور آن ها را دوخته، که به آن کار شیرازه دوزی گفته می شود و سبب می‌شود تا دوام فرش بیشتر شود.

هزینه خدمات قالیشویی مرزداران
هزینه خدمات قالیشویی مرزداران

ریشه زنی

همانطور که می دانید فرش های قدیمی گاهی ممکن است از ناحیه ریشه دچار آسیب دیدگی شوند؛ در مرکز قالیشویی مرزداران خدمات مختلفی در این زمینه ارائه می‌شود و با توجه به اینکه گزینش نوع ریشه بستگی به سلیقه مشتری گرامی دارد، قبل از اینکه فرش ترمیم شود، بسته به انتخاب مشتریان مورد مناسب انتخاب شده و کار بازسازی و ترمیم ریشه صورت می پذیرد. قالیشویی ونک زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد و ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در ونک در کوتاه ترین زمان با قیمت مناسب می باشد.

قالیشویی مرزداران

قالیشویی مرزداران همواره تلاش می‌کند ارائه دهنده خدماتی باشد که کیفیت کم نظیری دارند و در خور یک خانواده ایرانی باشد. این قالیشویی ضمن شستن انواع فرش، موکت، پرده و…، خدمات را به بهترین صورت ممکن به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد و بدون تعطیلی و در ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت منظم و مرتب کار خود را به انجام می رساند.

خوب است بدانید که در مرکز قالیشویی مرزداران، ضمانت نامه کتبی مشتریان ارائه داده شده تا افرادی که حساسیت بیشتری دارند، راحت تر به این مرکز اعتماد کنند. شک نکنید که مرکز قالیشویی مرزداران از جمله مراکز معتبر و خوشنام در این زمینه است، که علاوه بر رعایت موازین شرعی و استفاده از آب چاه، فرش های شما را تمیز و مرتب مثل روز اول تحویلتان می دهد. ۵ روش برای پاک کردن لکه خودکار از روی مبلمان یکی از مقالات مفید سایت قالیشویی زعفرانیه می باشد که پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

بهترین قالیشویی در مرزداران کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در مرزداران می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در مرزداران با ما تماس بگیرید.

هزینه قالیشویی در مرزداران به چه صورت می باشد؟

در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که عدد دقیقی را نمی توان عنوان کرد و شما برای اطلاع از رقم دقیق هزینه باید با کارشناسان مرکز قالیشویی مرزداران تماس حاصل نمایید و تعداد و نوع فرش ها و یا هر سفارش دیگری را که دارید، عنوان کنید تا کارشناسان میزان هزینه را برای شما تخمین بزنند.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 3.3 / 5. تعداد آرا: 29

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x