قالیشویی سیدخندان

قالیشویی در سیدخندان

امروزه قالیشویی ها از مراکز مهم و کاربردی به شمار می روند که در تمامی نقاط کشور به خصوص تهران تاسیس شده اند. در تهران قالیشویی های زیادی وجود دارد که انتخاب را برای همشهریان سخت کرده است. البته باید گفت که طبق سابقه ی کاری و همچنین نظرات مردم، قالیشویی در سیدخندان (قالیشویی زعفرانیه) از معتبرترین و بهترین قالیشویی های تهران بشمار می رود. در این مقاله قصد داریم که شما عزیزان را با قالیشویی در سیدخندان و خدمات و ویژگی های آن آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

خدمات قالیشویی در سیدخندان

قالیشویی در سیدخندان علاوه بر شستشو خدمات دیگری را هم ارائه می دهد. به طور کلی خدمات فراوانی در قالیشویی در سیدخندان برای فرش ها و مبلمان صورت می گیرد اما در این مقاله به مهم ترین آن ها می پردازیم:

رفوگری

از مهم ترین خدمات انجام شده ی قالیشویی ها رفوگری یا ترمیم می باشد. برخی از مراکز و قالیشویی ها یا این کار را بدون هیچ مهارت و حرفه ی خاصی انجام می دهند یا فقط برای تبلیغ قالیشویی خود، اسم رفوگری را می برند. اما قالیشویی در سیدخندان رفوگری فرش را با بهترین و باتجربه ترین افراد زیر نظر کارشناسان فرش انجام می دهند. در صورتی که قالی های پاره یا بیدزده داشتید قالیشویی در سیدخندان می تواند فرش هایتان را همانند اول سالم کند تا برای مدت بیشتری از فرش هایتان استفاده نمایید.

لکه برداری

لکه برداری توسط قالیشویی های زیادی ارائه می شود اما باید توجه داشته باشید که دستگاه و شوینده ی نامناسب می تواند به تاروپود فرش آسیب بزند. قالیشویی در سیدخندان با توجه به نوع لکه و جنس الیاف فرش، بهترین و مناسب ترین شوینده را برای لکه برداری انتخاب می کند. پس در صورتی که هر گونه لکه ای از جمله روغن، جوهر، رنگ، قهوه و… بر روی فرش تان ریخته شد اصلا نگران نشوید کافی است که فرشتان را به قالیشویی در سیدخندان بسپارید تا در کمترین زمان، فرش های کاور شده و عین روز اول؛ به درب منزلتان فرستاده شود.

خدمات قالیشویی در سیدخندان
خدمات قالیشویی در سیدخندان

حمل و نقل

از دیگر خدمات قالیشویی در سیدخندان حمل و نقل می باشد. این کار با کامیون های باربری مناسب صورت می گیرد به طوری که هیچ گونه آسیبی به فرش وارد نگردد. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی شمال تهران می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شمال تهران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید.

شستشوی فرش های ماشینی در قالیشویی سیدخندان

فرش های ماشینی در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه می شوند. از معروف ترین فرش های ماشینی، قالی های فانتزی و شگی است. فرش های ماشینی کمتر رنگ پس می دهند چرا که الیاف آن ها ازBCF، اکریلیک، ویسکوز، پلی استر و… ساخته می شود. به طور کلی شستشوی فرش های ماشینی از دستباف راحت تر می باشد چرا که امکان آسیب به آن کمتر است.

در صورتی که الیاف فرش ماشینی، غیرطبیعی و پلاستیک باشد، باید با روش ها و شوینده های مناسب شسته شوند چرا که شوینده ی نامناسب باعث از بین رفتن نرمی و لطافت الیاف فرش می شود. در قالیشویی در سیدخندان بهترین شوینده های بازار مورد استفاده قرار می گیرد همچنین همانطور که گفته شد کارشناسان برای هر فرش با توجه به الیاف آن شوینده ی مناسب را انتخاب می کنند.

نحوه ی شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی سیدخندان

شستشوی فرش های ماشینی با توجه به الیاف آن صورت می گیرد چرا که الیاف آکریلیک، کرک و پشم که در فرش های ماشینی بکار گرفته می شوند تفاوت هایی با هم دارند و نمی توان همه را با یک روش و یک نوع شوینده شستشو داد. به طور کلی دو روش برای شستشوی فرش های ماشینی بکار گرفته می شود. معمولی و اعلاشور.

در هر دوی این روش ها مراحل کار یکسان می باشد ولی شوینده های استفاده شده و ماشین آلات بکار گرفته شده از تفاوت های این دو روش هستند. قالیشویی نیاوران زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد. در صورت نیاز به خدمات شستشوی فرش در نیاوران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی سیدخندان

  • بررسی فرش
  • غبارگیری
  • تثبیت رنگ
  • شستشو
  • آبکشی
  • فرآیند خشک کردن

بررسی فرش

اولین مرحله ی شستشوی فرش ها بررسی است تا در اثر شستشو آسیب های بیشتری به فرش وارد نشود. اگر فرش دارای ایراداتی همچون سوختگی، پارگی، پوسیدگی، لکه و… باشد افراد باتجربه و حرفه ای قالیشویی در سیدخندان ابتدا به رفع آن می پردازند سپس فرش را می شویند تا کیفیت شستشو افزایش یابد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی ولنجک با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در ولنجک می باشد.

غبارگیری فرش های ماشینی

برای غبارگیری از دست یا ماشین استفاده می کنند. دستگاه های مکنده و ضربه زن از رایج ترین تجهیزات برای غبارگیری فرش محسوب می شوند. دستگاه های مکنده همانند جاروبرقی عمل می کنند در حالی که قدرت و مکش بیشتری دارند البته این دستگاه ها قابلیت تغییر مکش را دارا می باشند؛ به طوری که پرسنل، با توجه به الیاف فرش و میزان گرد و غبار آن قدرت مکش را تنظیم می کنند.

برای استفاده از دستگاه های ضربه زن، باید فرش درون دستگاه قرار بگیرد. دستگاه با استفاده از برس و محورهای پیستونی ضرباتی را به فرش وارد می کند تا گرد و غبار آن گرفته شود. دستگاه های قالیشویی در سیدخندان کاملا پیشرفته و سالم هستند به گونه ای که در مرحله ی غبارگیری هیچ آسیبی به فرش وارد نمی شود.

تثبیت رنگ

تثبیت رنگ برای فرش هایی که الیاف طبیعی دارند بکار گرفته می شود. در این گونه فرش ها ادغام رنگ ها بسیار اتفاق می افتد به همین دلیل قالیشویی در سیدخندان از شوینده هایی که پایه ی گیاهی دارند استفاده می کند. جهت دریافت خدمات قالیشویی سعادت آباد با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در سعادت آباد می باشد.

لکه برداری

با توجه به نوع لکه از حلال های متفاوتی استفاده می شود تا ضمن پاک شدن لکه بر روی فرش، آسیبی به آن وارد نگردد.

هزینه قالیشویی در سیدخندان
هزینه قالیشویی در سیدخندان

شستشوی فرش

برای این کار از دستگاه استفاده می کنند. دستگاه های شستشو دهنده ی فرش به صورت دستی و اتوماتیک می باشند.

  • دستگاه شستشوی دستی: این دستگاه ها با ایجاد ضربه شستشوی فرش را انجام می دهند و معمولا برای فرش های دستباف کاربرد دارند.
  • دستگاه های اتوماتیک: این دستگاه ها به دو دسته ی ریلی و میزی تولید و در بازار عرضه می شوند که هر کدام در شستشو بسیار کاربردی هستند. در دستگاه های ریلی؛ فرش ثابت، دستگاه متحرک می باشد اما دستگاه های میزی برعکس عمل می کنند.

قالیشویی در سیدخندان

از اصلی ترین ویژگی این قالیشویی، دستگاه ها و تجهیزات سالم و پیشرفته می باشد که امکان آسیب به فرش را به صفر رسانده است. ارائه تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی و… با نازل ترین قیمت ها از دیگر نکات مثبت قالیشویی در سیدخندان می باشد. لازم به ذکر است که کارشناسان و متخصصین فرش بر تمامی فرآیند شستشو نظارت کامل دارند پس با خیال راحت به این قالیشویی اعتماد کنید.

بهترین قالیشویی در سیدخندان کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در سیدخندان می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

هزینه خدمات قالیشویی در سیدخندان چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی در سیدخندان با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x