قالیشویی الهیه

قالیشویی الهیه

یکی از معتبرترین مراکز شستشوی انواع فرش و موکت و مبلمان قالیشویی الهیه است که با بهره مندی از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته براساس تکنولوژی روز دنیا و همچنین بهره گیری از نیروهای باتجربه به عنوان یکی از بهترین مراکز خدماتی شسشتوی فرش در تهران شناخته شده می باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد قالیشویی الهیه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم دعوت می کنم با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی الهیه

قالیشویی الهیه یکی از مراکز خدماتی است که زیر نظر قالیشویی زعفرانیه فعالیت می کند و در زمینه شستشوی فرش فعالیت دارد، این قالیشویی از کادری مجرب و به روزترین دستگاه ها و تجهیزات برای ارائه خدمات خود بهره مند می باشد و توانسته است در طی سالیان طولانی خدمت رضایت مشتریان را جلب کند. در ادامه این مبحث به بررسی ویژگی های قالیشویی الهیه می پردازیم با ما همراه باشید.

ویژگی های قالیشویی الهیه

 • یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هر مرکز قالیشویی الهیه باید داشته باشد مجاز بودن ان است، به این معنا که مجوز فعالیت خود را از اتحادیه قالیشویان دریافت کرده باشد، از این طریق مشتریان می توانند با آسودگی خاطر فرش خود را به این مراکز بسپارند، که خوشبختانه قالیشویی الهیه دارای مجوز بوده و تعرفه های خود را براساس آنچه که صنف قالیشویی اعلام کرده از مشتریان دریافت می کند.
 • دومین ویژگی یک مرکز قالیشویی خوب این است که از مواد شوینده مناسب بر اساس جنس فرش استفاده کند، به عنوان مثال مواد شوینده برای فرش های ماشینی و دستبافت با هم فرق دارد، که قالیشویی الهیه و تمامی مراکز زیر نظر این قالیشویی به این امر مهم توجه کرده و به منظور ارائه خدمات به کیفیت بالا آن را به درستی رعایت می کنند.
 • افراد برای انتخاب مرکز قالیشویی سعی دارند به مراکز خدمات قالیشویی که به محل زندگی آن ها نزدیک است مراجعه کنند، برای این مورد نیز قالیشویی الهیه فکر اساسی کرده است شما می توانید با مراجعه به سایت قالیشویی الهیه (زعفرانیه) در خواست ارائه خدمات کرده و سفارش خود را ثبت کنید، کارشناسان بعد از بررسی آدرس شما نزدیکترین مرکز قالیشویی که به شما نزدیک باشد برایتان انتخاب کرده و فورا نیروهای خود را برای تحویل فرش به محل اعزام می کند، همانطور که گفتیم قالیشویی الهیه و چندین مرکز خدماتی دیگر در این زمینه زیر مجموعه قالیشویی زعفرانیه می باشند.
 • یکی دیگر از خدمات ویژه ای که در قالیشویی الهیه انجام می شود اعلا شویی است، که با شستشوی معمولی فرق دارد، در این نوع شسشتو از مواد شوینده مخصوصی استفاده می شود و فرایند شستشو و تمیزکاری فرش نیز در دو مرحله انجام خواهد شد، در حقیقت این روش از شستشو برای فرش هایی که مدت زمانی از آخرین نظافت آن ها گذشته باشد و یا اینکه در مکان هایی استفاده می شود که رفت و امد زیادی دارد مناسب است به عنوان مثال برخی افراد که فرزند کوچک دارد و یا در خانه از حیوان خانگی نگهداری می کنند این روش شستشو را انتخاب می کنند.

شوینده هایی که در این روش استفاده می شوند علاوه بر خاصیت تمیز کنندگی به صورت نرم کننده نیز می باشند و این امر ضمن برگرداندن لطافت فرش عمر مفید آن را نیز افزایش خواهد داد. قالیشویی فرمانیه از شعبه های محبوب کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی الهیه
خدمات قالیشویی الهیه

خدمات قالیشویی الهیه

سپس از یک اسفنج مرطوب شده با مخلوط سرکه و آب به نسبت 1 به 2 برای شستن فرش استفاده کنید. زیرا سرکه باعث حفظ رنگ ها و از بین بردن لکه ها می شود. توصیه می شود از یک اسفنج مرطوب با انقباض خوب استفاده کنید. زیرا بر خلاف یک تکه پارچه، اسفنج پرز فرش را حفظ می کند. از استفاده از برس برای شستن یا تمیز کردن فرش های ایرانی کاملاً خودداری کنید. زیرا به پارچه و پرز آسیب می رساند.برای شستشوی فرشهای خود و همینطور ریشه بافی فرش میتوانید با قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده خدمات قالیشویی ولنجک می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در ولنجک با ما تماس بگیرید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی الهیه

شسشتوی انواع فرش

این مرکز خدماتی مجهز به دستگاه های پیشرفته برای هرکدام از انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد. همانطور که می دانید فرش های دستباف و ماشینی از نظر الیاف به کار رفته در تولید آن ها با هم فرق دارند از این رو روش شستشو و همچنین نوع مواد شوینده ای که برای نظافت آن ها به کار می رود نیز با هم متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال برای فرش های دستباف به دلیل حساسیت در الیاف و همچنین جلوگیری از پخش شدن رنگ های آن مواد شوینده گیاهی برای شستشوی آن ها به کار برده می شود ولیکن فرش های ماشینی به دلیل حساسیت کمتری که دارند با شوینده های شیمیایی شستشو می شوند. همچنین لازم است که بدانید کلیه مراحل شستشو در قالیشویی الهیه زیر نظر کارشناس ماهر و باتجربه انجام می شود لذا دیگر نگران صدمه دیدن فرش هایتان در این مرکز خدماتی نباشید.

خشک کردن فرش ها

بعد از این که شستشوی فرش ها به پایان رسید فرایند خشک کردن آن ها باید انجام شود که در قالیشویی الهیه ابتدا آبگیری فرش انجام می شود که برای این کار از دستگاه های آبگیری استفاده می کنند و سپس فرش ها به گرمخانه انتقال داده می شوند. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که تمامی مراحل شسشتو و خشک کردن در قالیشویی الهیه براساس موازین اسلامی صورت می پذیرد. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی غرب تهران ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با قیمت مناسب در غرب تهران می باشد.

بسته بندی و کاور فرش ها

بعد از این که فرایند خشکشویی به پایان رسید وارد مرحله کنترل کیفیت می شود که برای این منظور کارشناس قالیشویی از آن ها بازدید کرده و در صورت تایید روند انجام شده کار بسته بندی و کاور بندی فرش ها انجام می شود و با سرویس حمل و نقل به محل و تحویل به مشتری ارسال می شود.

پاک کردن لکه ها از روش فرش در قالیشویی الهیه

اگرچه بهترین روش نظافت و تمیز کردن فرش شستشوی آن از طریق مراکز معتبر قالیشویی نظیر قالیشویی الهیه می باشد اما همیشه نیاز نیست برای هر گونه لکه و آلودگی که در منزل قابل تمیز شده است فرش را به قالیشویی بفرسیتد در ادامه چند مورد از روش های تمیز کردن انواع لکه از روی فرش را به شما آموزش می دهیم:

پاک کردن لکه خون از روی فرش

برای از بین بردن آثار لکه خون بر روی فرش فورا یک پارچه تمیز نخی را بر روی آن قرار دهید تا خون را به خود جذب کند سپس یک قاشق سرکه سفید، یک قاشق مایع ظرفشویی و آب ولرم را با هم ترکیب کنید و یک اسفنج را به آن آغشته کنید و لکه از این طریق کاملا از بین می رود. قالیشویی سعادت آباد یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

پاک کردن لکه شمع از روی فرش

برای از بین بردن لکه شمع از روی فرش کافی است یک قطعه یخ را روی آن قرار دهید از این طریق شمع سفت می شود و می توانید با کاردک آن را از فرش پاک کنید.

پاک کردن لکه چای از روی فرش

اگر بر روی فرش چای ریخته شود بایستی فورا بر روی آن دستمال نخی و یا تعدای دستمال کاغذی قرار دهید زیرا با این کار چای جذب دستمال می شود. سپس برای از بین بردن لکه های ایجاد شده سرکه و جوش شیرین را با هم ترکیب کنید و مخلوط خمیری ایجاد شده را بر روی آن قرار دهید و به مدت 10 دقیقه به آن زمان دهید با این کار لکه ها کاملا از بین می رود.

همچنین می توانید مقدار کمی مایع ظرفشویی و آب را با هم ترکیب کنید و آن را بر وی لکه های ایجاد شده با چایی اسپری کنید سپس با یک دستمال تمیز نخی آن را پاک کنید و در نهایت با کمک یک حوله فرش را خشک کنید. در صورتی که بر روی فرش آثار لکه و آلودگی زیادی وجود دارد توصیه می کنیم حتما برای ششتشوی آن از طریق قالیشویی الهیه اقدام کنید حتما در زمان تحویل فرش اعلام کنید که فرش شما دارای آثار لکه می باشد تا در حین شستشو فرایند لکه بری نیز انجام شود. قالیشویی مجیدیه زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه خدمات شستشوی و لکه زدایی انواع فرش را انجام می دهد جهت دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

قیمت خدمات قالیشویی الهیه
قیمت خدمات قالیشویی الهیه

پاک کردن انواع لکه با سرکه

یکی از برجسته ترین راه هایی که می توانید برای از بین بردن لکه های کثیف فرش به آن متوسل شوید. روش تمیز کردن با سرکه است. سرکه یکی از مهم ترین وسایل خانه برای تمیز کردن فرش و حفظ آن از آسیب است و باعث تغییر رنگ آن نمی شود.

بنابراین، یک فنجان سرکه سفید بردارید و آن را به یک لیتر آب گرم اضافه کنید. سپس فرش را با مخلوط سرکه خوب بمالید و ده دقیقه بگذارید بماند و سپس با استفاده از یک حوله مرطوب آن را به خوبی تمیز کنید. این کار را با فرش های کثیفی که باید تمیز شوند تکرار کنید. سرکه نه تنها به از بین بردن لکه ها و کثیفی های فرش کمک می کند، بلکه بوی نامطبوع را نیز از بین می برد. جهت دریافت خدمات قالیشویی اقدسیه با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه در منطقه اقدسیه خدمات رسانی دارد.

حذف لکه های سخت فرش در قالیشویی الهیه

لکه هایی که در آب حل می شوند. مانند لکه های چای، شیر و آب میوه به راحتی می توانید با آب فقط با کمی سرکه سفید و یا با آب با کمی شامپو یا صابون فرش، آن را به آرامی پاک کنید و به خوبی تهویه کنید.
برای از بین بردن موثر لکه های سرسخت. می توانید از چندین دستور العمل ثابت شده استفاده کنید. که برای از بین بردن لکه بدون تأثیر بر رنگ یا بافت فرش کار می کنند. که عبارتند از:

 • برای لکه های شکلات و قهوه ، یک قاشق غذاخوری آمونیاک یا به اصطلاح آمونیاک را به یک فنجان آب اضافه کنید. سپس یک اسفنج را با مخلوط خیس کنید و خوب فشار دهید و فرش را با مخلوط پاک کنید.
 • برای از بین بردن لکه زنگ زدگی از مخلوط نمک و لیمو به مقدار مساوی استفاده کنید .و بگذارید 30 دقیقه روی لکه بماند. سپس با یک اسفنج مرطوب شده با کمی آب آن را پاک کنید. همچنین می توانید مقداری سرکه سفید روی مخلوط بریزید. و بگذارید نیم ساعت بماند و سپس با یک تکه اسفنج مرطوب شده با آب پاک کنید.
 • لکه های روغنی می توانند چالش بزرگی باشند. اما می توانید با گذاشتن یک تکه کاغذ روغنی یا کاغذ پخت روی لکه، سپس اتو داغ را روی کاغذ رد کنید. تا روغن ها کاملا جذب شوند و آن را با اسفنج پاک کنید. با کمی آب و شامپو فرش مرطوب شده است.
 • برای تمیز کردن دوره‌ای فرش‌ها، مقدار مساوی جوش شیرین را با سرکه و دو قسمت آب مخلوط کنید. و با یک تکه اسفنجی که با مخلوط مرطوب شده است. فرش را پاک کنید، سپس بگذارید خوب خشک شود.
 • برای شستشوی فرشهای خود میتوانید به قالیشویی الهیه که شعبه دیگر شرکت قالیشویی زعفرانیه می باشد. مراجعه کنید.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی نیاوران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه در محدوده نیاوارن خدمات رسانی دارد. برای دریافت خدمات قالیشویی شمال تهران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در شمال تهران می باشد.

نحوه نگهداری فرش ایرانی در قالیشویی الهیه

 • برای نگهداری فرش پس از تمیز کردن . حتماً آن را به خوبی تهویه کنید تا رطوبت آن از بین برود. سپس فرش را به صورت عمودی بغلتانید . و برای جلوگیری از شب پره شدن، مقداری گلوله‌های خفن را داخل فرش یا دانه‌های فلفل سیاه قرار دهید.
 • برای از بین بردن بوی نامطبوع. مقداری جوش شیرین را با یک قاشق غذاخوری وانیل روی فرش بپاشید و بگذارید نیم ساعت بماند .و سپس فرش را به روش معمول جاروبرقی بکشید. جوش شیرین بوها را جذب می کند و رطوبت و لکه ها را از بین می برد. در حالی که وانیل فرش ها را بوی تازگی می بخشد.
 • یک یا دو بار در هفته از خوشبو کننده مبلی تجاری روی فرش استفاده کنید تا بوی خوبی به آن بدهید.
 • برای شستشوی فرشهای خود همچنین خدمات مبل شویی در محل میتوانید به شرکت قالیشویی الهیه مراجعه کنید.

قیمت قالیشویی در الهیه

در نهایت توصیه می‌شود هنگام نگهداری فرش ایرانی، برای جلوگیری از تجمع گرد و غبار، آن‌ها را در کیسه پلاستیکی بپیچید، همچنین برای حفظ پرز و رنگ‌های زنده، شستشوی آن‌ها فقط سالی یک‌بار ترجیح داده می‌شود. برای شستشوی فرشهای خود میتوانید به قالیشویی زعفرانیه مراجعه کنید.

در هر نقطه ای از تهران که زندگی می کنید تنها کافی است به سایت قالیشویی زعفرانیه مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید کارشناسان ما نزدیکترین مرکز قالیشویی به آدرس شما را انتخاب می کنند و شما به راحتی می توانید از خدماتی با کیفیت بالا بهره مند شوید. خدمات ریشه بافی فرش یکی از مقاله های سایت قالیشویی زعفرانیه می باشد که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

بهترین قالیشویی الهیه کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی زعفرانیه بهترین خدمات شستشوی فرش را برای ساکنین منطقه الهیه با قیمت مناسب ارائه می دهد.

هزینه خدمات قالیشویی الهیه چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی الهیه با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 4.8 / 5. تعداد آرا: 10

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمودی
محمودی
9 ماه قبل

سلام میخاستم تشکر کنم از قالیشویی زعفرانیه خیلی خوش قول بودن و فرش زود به ما تحویل دادن. ممنون از وقت شناسیتون

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x