بهترین قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی شمال تهران

فرش یکی از مهم ترین وسایل منزل می باشد که برای کفپوش استفاده می شود و علاوه بر این در زیبایی دکوراسیون منزل نیز تاثیر بسزایی دارد. در حالت کلی عمر مفید فرش بالای 10 سال تخمین زده شده است اما با نگهداری درست و اصولی می توان مدت زمان ماندگاری آن را تا حد زیادی نیز افزایش داد.

برای این منظور توصیه می کنیم که سالانه یک مرتبه حتما برای شستشوی فرش های منزل اقدام کنید و آن ها را به مراکز قالیشویی معتبر بسپارید که برای این منظور قالیشویی شمال تهران را به شما پیشنهاد می دهیم. در این مقاله قصد داریم به بررسی قالیشویی شمال تهران بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم دعوت می کنم با ما همراه باشید.

شماره تماس قالیشویی در شمال تهران

خدمات قالیشویی شمال تهران

قالیشویی شمال تهران یکی از معتبرترین مراکز خدماتی شستشوی فرش و دیگر خدمات مربوط به فرش و مبلمان است که سابقه دیرینه ای در ارائه خدمات خود دارد، در ادامه می خواهیم برای آشنایی بیشتر شما با این قالیشویی مراحل شستشوی فرش در این مرکز خدماتی را مورد بررسی قرار دهیم با ما همراه باشید.

تشخیص یک قالیشویی خوب در شمال تهران

از جمله معیارهایی که برای انتخاب قالیشویی خوب باید مورد توجه قرار دهید شامل موارد ذیل می شود:

 • با توجه به گسترش مراکز قالیشویی در سطح شهر در میان آن ها رقابت سنگینی برقرار است و هر کدام سعی دارند با ارائه خدمات با کیفیت بالاتری توجه مشتریان را به سمت خود جلب نمایند از این رو ممکن است از نظر قیمت نیز با هم فرق داشته باشند. لذا به این نکته توجه داشته باشید که قیمت پایین برای ارائه خدمات شسشتوی فرش هرگز به معنای بهتر بودن آن قالیشویی نمی باشد بلکه برای کسب اعتماد بایستی به نکات دیگری نظیر روش های شستشوی فرش دستباف و ماشینی نیز توجه کنید.
 • قالیشویی شمال تهران برای شستشوی فرش ها براساس جنس نوع الیاف آن از مواد شوینده مناسب با آن فرش و هچنین دستگاه های مخصوص استفاده می کند این کار موجب می شود علاوه بر تمیزی و پاکیزگی به رنگ و تار و پود فرش نیز هیچگونه آسیبی وارد نشده و سالم باقی بماند.
 • تعهد کاری و نظم از دیگر مواردی است که در قالیشویی خوب باید رعایت شود. قالیشویی شمال تهران در زمان تحویل فرش از مشتری، تاریخ دقیق تحویل مجدد به او را اعلام می کند. همچنین در طی فرایند حمل و شسشتو هیچگونه آسیبی به فرش وارد نخواهد کرد.
 • شستشو براساس موازین اسلامی از دیگر مواردی است که در قالیشویی شمال تهران رعایت می شود و برای این منظور از آب چاه و یا آب کر استفاده می گردد که این امر حتی موجب صرفه جویی در آب شهری نیز خواهد شد.
 • در تمامی مراکز قالیشویی قبل از اقدام برای شستشو وضعیت سلامت فرش را مورد ارزیابی قرار می دهند و در صورت مشاهده هر گونه آسیب دیدگی با مشتری تماس گرفته می شود و ضمن اطلاع دادن در این زمینه رضایت آن ها را برای شسشتو دریافت می کنند و در نهایت خدمات ترمیم و رفو نیز در صورت تمایل مشتری انجام می شود که این مورد نیز در قالیشویی شمال تهران رعایت می گردد.

تفاوت میان شستشوی فرش ها به روش سنتی و صنعتی

در گذشته شسشتوی فرش ها در منزل و به صورت دستی انجام می گردید و برای خشک کردن در حیاط و پشت بام خانه آن ها را پهن می کردند که تمامی این فرایندها به صورت کاملا غیر اصولی انجام می گردید و در نتیجه عمر مفید فرش نیز کمتر از 10 سال بود. ولیکن امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه های تمام اتوماتیک، قالیشویی های مدرن شروع به فعالبت کردند به گونه ای که دیگر کسی برای شسشتوی فرش به صورت دستی اقدام نمی کند و انجام این کار را به قالیشویی های مکانیزه و تمام اتوماتیک مانند قالیشویی شمال تهران می سپارند.

قالیشویی شمال تهران بعد از ثبت سفارش از سوی مشتری نیروهای خود را به محل اعزام کرده و فرش ها را درب منزل تحویل می گیرند و بعد از شسشتو و دیگر خدمات درخواست شده از سوی مشتری مجددا فرش ها را به منزل آنان بر می گردانند و با این کار نه تنها در زمان صرفه جویی می شود بلکه عمر مفید فرش ها نیز طولانی تر خواهد شد. کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش در قالیشویی در فرمانیه و قالیشویی الهیه می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران
مراحل شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران

شستشوی انواع فرش ها

این مرکز خدماتی از دستگاه و تجهیزات لازم برای شستشوی انواع فرش ها بهره مند می باشد، همانطور که می دانید فرش دستبافت و فرش ماشینی از نظر الیاف با هم فرق دارند لذا روش شستشو و همچینن مواد شوینده ای که برای شستشوی آن ها به کار می رود نیز متفاوت خواهد بود که در قالشیویی تهران تمامی این نکات و موارد در حین ارائه خدمات مورد توجه قرار می گیرد همچنین لازم است که بدانید مراحل شستشو فرش ها زیر نظر کارشناس ماهر و با تجربه صورت می گیرد از این رو نگران آسیب دیدگی فرش در این مرکز نباشید.

خشک کردن فرش ها

بعد از اتمام فرایند شستشو اکنون نوبت خشک کردن فرش ها می رسد که برای این کار ابتدا باید آبگیری فرش انجام شود که قالیشویی شمال تهران از طریق دستگاه های آبگیری این فرایند را انجام می دهد و پس از آن فرش را به گرمخانه برای خشک کردن انتقال می دهند. لازم است که بدانید تمامی مراحل شستشو و خشک کردن در این قالیشویی براساس موازین اسلامی انجام می شود.

بسته بندی و کاور فرش ها

بعد از اتمام فرایند خشکشویی کارشناسان قالیشویی از فرش ها بازدید می کنند تا اطمینان حاصل کنند که فرایند تمیزکاری و شستشو به صورت دقیق انجام شده سپس برای تحویل فرش ها آن ها را کاور بندی کرده و از طریق سرویس حمل و نقل این مرکز به محل ارسال می شود. قالیشویی نیاوران و قالیشویی سعادت آباد ارائه دهنده خدمات رفوگری فرش و ریشه بافی فرش در کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشند.

ویژگی قالیشویی شمال تهران

 • قالیشویی شمال تهران از مجوز فعالیت برخوردار بوده لذا با خیالی آسوده می توانید به این مرکز اعتماد کنید زیرا زیر نظر صنف قالیشویان فعالیت می کند.
 • قالیشویی شمال تهران کیفیت را در سرلوحه کار خود قرار داده است لذا برای جلب اعتماد مشتریان در قبال خدمات خود ضمانت نامه ارائه می دهد.
 • علاوه بر شستشوی فرش در این مرکز، خدمات دیگری نظیر شستشوی مبلمان، موکت، پتو و … نیز انجام می شود لذا شما می توانید برای ارائه تمامی این خدمات تنها به یک مرکز مراجعه کنید.
 • برای کسب اطلاعلات بیشتر در مورد خدمات این قالیشویی می توانید به مرکز اصلی آن که قالیشویی زعفرانیه است به صورت آنلاین مراجعه کنید برای این منظور وارد صفحه اصلی سایت قالیشویی زعفرانیه شوید و از این طریق نیز می توانید به راحتی سفارش خود را ثبت کنید.

کارخانه قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی شمال تهران ، شرکت های قالیشویی یکی از مهم ترین شرکت های نظافتی در سرتاسر دنیا می باشند . که به نظافت تمامی وسایل منازل مانند مبل، مبلمان، پرده و مبل میپردازند و باعث زیبایی ظاهری خانه ها میشوند. شرکت قالیشویی شمال تهران به دنبال ارائه بهترین خدمات خود به مشتریان و استفاده از بهترین ابزار و توانمندی های روز فناورانه می باشد. پاک کردن لکه خودکار و جوهر از روی مبلمان یکی از مقالات مفید سایت قالیشویی زعفرانیه می باشد که می توانید این مقاله مفید را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

کارخانه قالیشویی در شمال تهران
کارخانه قالیشویی در شمال تهران

نظافت فرش و موکت در قالیشویی شمال تهران

فرش و موکت یکی از مهم ترین اجزای وسایل منزل هستند که بیشتر در منازل مورد استفاده قرار می گیرند.

 • انباشته شدن بقایای غذا از کودکان خردسال هنگام بازی.
 • وجود بوهای نامطبوع در فرش و موکت در صورت عدم شستشوی منظم.
 • تکثیر باکتری ها و میکروب ها در داخل بافت فرش و موکت.
 • رشد حشرات ریز که فقط با چشم غیر مسلح در داخل بافت فرش و قالی دیده می شود.
 • تجمع گرد و غبار، کثیفی و میکروب ها روی فرش ها و فرش ها که ممکن است باعث ذات الریه، برونشیت و آسم شود.

نحوه پاک کردن رنگ از روی فرش در قالیشویی شمال تهران

فرش ها در معرض ریزش لکه رنگ هستند که یکی از لکه هایی است که سریع خشک می شود و به شدت به فرش می چسبد و به راحتی پاک نمی شود، بنابراین در مواقع اضطراری باید راه ساده ای برای پاک کردن رنگ از روی فرش ها بدانیم.

 • ابتدا باید یک حوله کاغذی روی لکه قرار دهیم تا رنگ را جذب کند و پخش لکه را محدود کند اما برای اینکه اندازه و عمق لکه زیاد نشود نیازی به مالیدن آن نیست.
 • سپس قطرات گلیسیرین را روی یک تکه حوله کاغذی بریزید و محل باقیمانده رنگ را پاک کنید.
 • مقدار کمی صابون فرش را با کمی آب مخلوط کرده و یک تکه اسفنج را در آن فرو کنید و محل را با آن پاک کنید.
 • محل را با یک تکه پارچه پاک می کنیم تا کاملا خشک شود سپس با جاروبرقی فرش را جاروبرقی می کشیم و متوجه محو شدن رنگ از روی فرش می شویم. اگر نظافت ظروف فلزی، موکت و فرش با کیفیت بالا برای شما مشکل است، توصیه می شود برای از بین بردن لکه های سخت و جلوگیری از باقی ماندن لکه بر روی فرش و یا نیاز به مبلشویی در محل، مستقیماً با نزدیکترین قالیشویی شمال تهران (قالیشویی زعفرانیه) بگیرید.
 • در این شرکت نظافت با ماشین‌های بخار یا استفاده از مواد تمیزکننده‌ای که با توانایی برتر در تمیز کردن و استریل کردن فرش ها و خلاص شدن از شر هر گونه میکروب موجود در آنها انجام می‌شود.

اهمیت استفاده از دستگاه بخار برای تمیز کردن فرش

دیگر نگران کثیفی فرش یا ریختن غذای کوچولوهایتان روی آن نباشید و به دلیل شیوع بیماری ها در عصر کنونی نگران پذیرایی از مهمان نباشید، حالا به لطف قالیشویی شمال تهران همه چیز آسان شده است.
نظافت فرش های شما که شما را نگران می کند هزینه و زمان زیادی برای شما نخواهد داشت فقط کافیست با قالیشویی شمال تهران تماس بگیرید. این شرکت با وجود کارایی خوب و در عین حال ارزان ترین شرکت قالیشویی در شمال تهران است.

 • استفاده از بخار برای تمیز کردن رنگ فرش های شما از محو شدن جلوگیری می کند.
 • استفاده از بخار تمام بوهای نامطبوع فرش را از بین می برد.
 • به لطف دمای استفاده شده در بخار، تمام حشرات مرئی و نامرئی از بین می روند و کثیفی در فرش از بین می رود، بخار شوی فرش به اعماق الیاف آن نفوذ می کند.
 • دستگاه بخارشوی به دلیل دمای زیاد فرش ها را استریل می کند.
 • با استفاده از این فناوری، بیماری ها و ویروس ها در خانه پخش نمی شوند.
 • این فناوری باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و تلاش شما می شود.
 • با توجه به کارایی و زیبایی نظافت، این تکنیک باعث می شود فرش های خود را در حضور همه مجذوب خود کنید.

قالیشویی در ولنجک یکی از شعب قالیشویی زعفرانیه است که ارائه دهنده خدمات ترمیم بید زدگی فرش و مبلشویی در محل می باشد. در صورت نیاز به خدمات مبل شویی با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید. شستشوی مکانیزه و اتوماتیک فرش یکی از خدمات تخصصی قالیشویی زعفرانیه با سال ها تجربه می باشد.

ویژگی های دستگاه بخارشوی فرش

ماشین های بخار برای شستشوی فرش باعث صرفه جویی در وقت، تلاش و هزینه های شما می شود که از مزایای این ماشین ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توانایی برتر آن در مکیدن خاک و گرد و غبار با راندمان بالا.
 • سرعت و قدرت موتورهایش
 • دارای دو مخزن ظرفیت است، اولی آب تمیزی را که برای تمیز کردن تعیین شده است، و دومی آب حاصل از فرآیند تمیز کردن را نگه می دارد.
 • مشخصه دستگاه وجود برس های مخصوص برای از بین بردن لکه های سخت و چسبیده است.
 • ظرفیت مکش بالایی دارد و فرش ها را خشک می کند.
 • پمپاژ آب در تمام قسمت های فرش را کنترل می کند.
 • به لطف گرمای خود، میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد.
 • همچنین فرش را با درجه حرارت استریل کنید.

سایر خدمات قالیشویی شمال تهران

قالیشویی شمال تهران علاوه بر شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، خدمات دیگری نظیر رفوگری و بازسازی فرش، خشکشویی مبل و موکت در محل، چرم دوزی، شیرازه بافی و … را نیز با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارائه می دهد. قالیشویی سعادت آباد از شعب کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در سعادت آباد با ما در تماس باشید.

قالیشویی در شمال تهران

کارشناسان کارخانه قالیشویی شمال تهران به محض دریافت سفارش شما به آدرسی که ثبت کرده اید برای تحویل فرش مراجعه می کنند همچنین در صورتی که هر سوالی در زمینه شسشتوی فرش و دیگر خدمات دارید می توانید از کارشناسان ما در بخش پشتیبانی سوال کنید. برای کمک به ما در ارائه خدمات با کیفیت بالاتر نظرات و پیشنهادات خود را از طریق سایت قالیشویی زعفرانیه اعلام کنید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران چیست؟

برای اطلاع از مراحل شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران ( قالیشویی زعفرانیه ) پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

خدماتی که قالیشویی شمال تهران ارائه میدهد در چه زمینه هایی است ؟

قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی شمال تهران با در اختیار داشتن افراد مجرب و کاردان خدماتی از قبیل قالیشویی، رفو گری، ترمیم ،لکه برداری را انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 4.8 / 5. تعداد آرا: 12

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضازاده
رضازاده
1 سال قبل

قالیشویی زعفرانیه یکی از قدیمی ترینا و بهترینا تو قالیشویی شمال تهران هستن. بارها از خدماتشون استفاد کردیم

نسرین
نسرین
10 ماه قبل

قالیشویی زعفرانیه خیلی کارش خوبه پرسنلشم عالین من ک راضی بودم.

مهتاب رضایی
مهتاب رضایی
10 ماه قبل

من قالی و موکت هامو دادم بشورن خدایی کارشون خوب بود راضیم.

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x