قالیشویی دارآباد

قالیشویی دارآباد

بهترین قالیشویی دارآباد

خانواده ها در برخی از ایام سال همانند؛ روز های آخر سال به تکاپو افتاده، و به فکر خانه تکانی و شستشوی فرش خود می افتند. در این برهه های زمانی انجام سریع شستشوی فرش و خشک کردن آن یک دغدغه برای خانواده ها است. از این رو مراجعه به مراکز قالیشویی و استفاده از خدمات آن ها گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود. یکی از این مراکز قالیشویی دارآباد که تهران مستقر است. این مراکز با برخورداری از دستگاه های جدید و پرسنل ماهر تلاش می کند، تا با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه دهد. در این مقاله قصد داریم با قالیشویی دارآباد و نحوه خدمات آن آشنا شویم.

خدمات قالیشویی دارآباد

قالیشویی دارآباد فعالیت بی نظیری در زمینه شستشوی مبلمان منزل، انواع موکت، پرده، ست خواب، ملحفه، فرش های دستباف و ماشینی دارد. در این قالیشویی خدمات شستشو توسط دستگاه های مکانیزه صورت می گیرد و علاوه بر آن نوع مواد شوینده ای که در شستن مورد استفاده قرار می گیرد، از بالا ترین کیفیت برخوردار است. از دیگر خدمات قالیشویی دارآباد می توان به؛ ترمیم و بازسازی فرش های دستباف، ماشینی، ابریشم، خارجی، ایرانی، رفوگری، پرزگیری، ریشه بافی، چرم دوزی و… اشاره کرد. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی تهران ارائه دهنده خدمات شستشوی انواع فرش با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی دارآباد
خدمات قالیشویی دارآباد

تعرفه خدمات شستن فرش ها در قالیشویی دارآباد

تعرفه خدمات شستشو ممکن است، بسته به نوع منطقه و شهر متغییر باشد. اما تعرفه خدمات قالیشویی شهر آزمایش از تعدادی فاکتور تبعیت می کند؛ که شامل موارد زیر است. یکی از مهم ترین فاکتور هایی که در تعیین قیمت خدمات شستشو نقش مفیدی دارد، اندازه یا ابعاد فرش است که برحسب متر مربع حساب می شود. منظور از نوع فرش، میزان فشردگی ریشه ها است که همان چند شانه بودن فرش را مشخص می کند. اگر مقدار شانه های فرش افزایش پیدا کند قطعا قیمت خدمات شستشو بالا می رود. توجه داشته باشید، برخی از فرش ها بسیار نازک هستند، یعنی تراکم آن ها بالا است.

در این صورت روش شستشو و میزان مواد شوینده مصرفی در این نوع فرش ها کاملا متفاوت است. قالیشویی دارآباد تحت نظر اتحادیه رسمی می باشد و هر ساله نرخ جدیدی برای خدمات شستشو توسط اتحادیه تعیین می شود. فرش های دستباف و ابریشم به دلیل حساس بودن الیاف نمی توان آن ها را به روش فرش های ماشینی یا معمولی شست، برای شستن اینگونه فرش ها نیاز به مواد شوینده و روش مخصوص است. وجود لکه بر روی فرش نیز مواد شوینده بخصوصی دارد، که در قیمت خدمات قالیشویی موثر است.

اگر می خواهید از تعرفه و نوع خدمات قالیشویی دارآباد با خبر شوید، کافیست با شماره های موجود بر روی سایت قالیشویی دارآباد تماس بگیرید، و به کارشناسان موضوع را مطرح کنید تا راهنمایی های لازم صورت بگیرد. قالیشویی شهرک اکباتان و قالیشویی ساعی و قالیشویی ظفر زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه خدمات رسانی می کنند در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین و قدیمی ترین قالیشویی در تهران تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی دارآباد
بهترین قالیشویی دارآباد

مزایای شستن فرش در قالیشویی دارآباد

در زمان های گذشته با نزدیک شدن به فصل بهار و پاییز فرش ها را در حیاط منزل و با استفاده از نیروهای انسانی شستشو می دادند، که متاسفانه این نوع از روش شستشو فرش برخی مواقع به سلامت بدن آسیب هایی می رساند، علاوه بر زحمات و دردسر های بسیاری که شستشو فرش ها به همراه داشت، امکان شستشو فرش ها در برخی از فصل های سرد سال مانند فصل های زمستان و یا در برخی از روزهای سال مانند روزهای بارانی، خاکی و غیره وجود نداشت، از این رو با پدید آمدن مراکز قالیشویی بسیاری که در سطح شهرها به وجود آمدند این مشکل حل شده و امکان شستشو فرش ها در تمامی روزهای سال وجود دارد. به وجود آمدن مراکز قالیشویی در سطح شهرها مزایای بسیاری را در پی دارد که در ادامه به بررسی برخی از این مزایا می پردازیم:

  • کاهش نیروی کمکی: شستشو فرش ها با متراژهای بالا و همچنین در تعدادهای زیاد کاری طاقت فرسا و دشوار است که نیازمند نیروهای کمکی انسانی است، که با سپردن فرش ها به مراکز قالیشویی دیگری نیازی به نیروی انسانی ندارید.
  • صرفه جویی در زمان: امروزه بر خلاف گذشته بسیاری از زنان شاغل هستند و در بیرون از خانه هم مشغول به فعالیت می باشند از این رو زمان برای آن ها بسیار با ارزش می باشد که با وجود مراکز قالیشویی در زمان افراد صرفه جویی می شود، چرا که تنها کاری که شما لازم است انجام دهید لوله کردن فرش ها و پهن کردن آن ها است.
  • قابلیت شستشو فرش در تمامی فصول: در روش شستشو فرش ها به صورت سنتی به مکان مناسب برای خشک شدن فرش نیاز است، که چنان چه هوا بارانی و یا برفی باشد امکان خشک شدن فرش ها وجود ندارد، ضمنا حتی خشک شدن فرش ها در فصل های سرد سال حتی اگر بدون باران و برف باشد کار بسیار دشواری است، که مراکز قالیشویی این مشکل را حل نموده اند و به علت امکانات ویژه ای که دارند امکان شستشو فرش ها در هر زمانی را دارند.

موارد ذکر شده تنها بخشی از مزایای شستشو فرش توسط مراکز قالیشویی می باشد که بهتر است مرکز قالیشویی دارآباد را به عنوان یک مرکز معتبر و ویژه برای شستشو انواع فرش های خود در نظر بگیرید. شستشوی مبل در منزل از خدمات تخصصی کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد در صورت نیاز به خدمات شستشوی مبل با ما تماس بگیرید.

مزایای شستن فرش در قالیشویی دارآباد
مزایای شستن فرش در قالیشویی دارآباد

مراکز قالیشویی به فرش های شما آسیب می رسانند؟

یکی از سوالات بسیار پر تکراری که شاید ذهن شما را هم درگیر کرده باشد این است که آیا شستشو فرش ها توسط مراکز قالیشویی باعث آسیب رسیدن به فرش ها می گردد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شستشو فرش ها در مراکز قالیشویی هیچگونه آسیبی به فرش های شما نمی رساند، بلکه مراحل، نوع شستشو و مواد شوینده مصرفی برای هر نوع فرشی متفاوت است که این تفکیک باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به تار و پود فرش های شما می گردد.

ما در مرکز قالیشویی دارآباد ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه شستشو انواع فرش و موکت هستیم، علاوه بر این موارد ما در مجموعه خود قیمت های بسیار مقرون به صرفه ای را جهت شستشو فرش ها برای مشتریان در نظر گرفته ایم. کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده خدمات قالیشویی در شهرک غرب با بهترین کیفیت می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی و استعلام قیمت خدمات با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

مزایای شستن فرش در قالیشویی دارآباد چیست؟

کاهش نیروی کمکی و صرفه جویی در زمان و قابلیت شستشو فرش در تمامی فصول از مزایای شستشو فرش توسط قالیشویی دارآباد می باشد و بهتر است مرکز قالیشویی دارآباد را به عنوان یک مرکز معتبر و ویژه برای شستشو انواع فرش های خود در نظر بگیرید.

قالیشویی دارآباد چه خدماتی را به مشتری ارائه می دهد؟

قالیشویی دارآباد فعالیت بی نظیری در زمینه شستشوی مبلمان منزل، انواع موکت، پرده، ست خواب، ملحفه، فرش های دستباف و ماشینی دارد . از دیگر خدمات قالیشویی دارآباد می توان به ترمیم و بازسازی فرش های دستباف، ماشینی، ابریشم، خارجی، ایرانی، رفوگری، پرزگیری، ریشه بافی، چرم دوزی و… اشاره کرد.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x