قالیشویی اکباتان

قالیشویی در اکباتان

بهترین قالیشویی در اکباتان

امروزه دیگر مکانی که برای همه ی ما مورد استفاده می باشد قالیشویی است چرا که در زمان دوده ی عید یا پاییز اولین چیزی که تمیزی آن پراهمیت است قالیشویی است. درست است که دیگر مانند قدیم زحمت زیادی برای شستشوی فرش ها نمی کشیم اما نگرانی پیدا کردن یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد که فرش هایمان را به درستی بشوید و به آن آسیبی وارد نشود از دغدغه ی همه ی ما است.

در زمان های قدیم زنان با شستن فرش ها به بام ها زیبایی خاصی می دادند اما امروزه جای بام های رنگارنگ را ماشین های حمل و نقل قالیشویی گرفته اند که فرش ها را لول می برند و پس از شستشو و کاور با گرفتن رسید از مشتری تحویل می دهند. ما در این مقاله از سایت قالیشویی زعفرانیه به بررسی کامل ویژگی های یک قالیشویی خوب می پردازیم تا شما در انتخابتان بهتر عمل کنید.

بام یا قالیشویی؟

امروزه دیگر کمتر کسی پیدا می شود که همانند قدیم بر روی بام ها برود و فرش هایش را بشوید برخی از افراد به دلیل کار زیاد و برخی هم نداشتن توانایی و… فرش هایشان را به قالیشویی می سپارند. لازم به ذکر است که شستن کمتر فرش ها به نفع تان می باشد چرا شستشوی زیاد فرش باعث آسیب به بافت و تاروپود فرش می شود.

سعی کنید هنگامی که بر روی فرشتان چیزی ریخته می شود تا لکه نشده آن را پاک کنید این کار را با یک دستمال آغشته به آب انجام دهید و هرگز از موادی مانند نوشابه، سرکه، آب گازدار و… برای پاک کردن فرش ها استفاده نکنید. همچنین هر چند یک بار به گردگیری فرش هایتان توسط یک جاروبرقی با مکش پایین بپرداز ید. در این جا هم دقت داشته باشید که مکش زیاد جاروبرقی ممکن است به گره های فرش آسیب وارد کند.

به هر حال فرش هایتان را زیاد نشوید اما اگر به قدری کثیف شده بودند که راهی جز شستشو نداشتید توصیه ی ما این است که بر روی بام بروید و به شستشوی فرش را انجام دهید همان جا هم پهن کنید تا به خوبی ضد عفونی و خشک شود. در صورتی که توانایی یا وقت این کار را نداشتید به یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد فرش هایتان را بسپارید تا در کمترین زمان و با بهترین شوینده و روش ها به شستشوی فرش هایتان بپردازند. سعی کنید قالیشویی انتخابی ویژگی های زیر را داشته باشد. قالیشویی ولنجک زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی فرش در ولنجک می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در ولنجک با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در اکباتان
خدمات قالیشویی در اکباتان

ویژگی های قالیشویی در اکباتان

اولین و مهم ترین ویژگی یک قالیشویی داشتن خدمات حمل و نقل به روش صحیح است. یک قالیشیویی خوب یک ماشین مناسب جهت بردن فرش ها به قالیشویی و همچنین بازگرداندن آن بعد از شستشو به طوری که در این مسیر به فرش هیچ گونه آسیبی وارد نشود مجهز می باشد. لازم به ذکر است دادن رسید به مشتری از طرف مسئول حمل ونقل از دیگر ویژگی های یک قالیشویی مورد اعتماد است.

یکی دیگر از مواردی که سبب می شود که نام یک قالیشویی به خوبی بر روی زبان ها بیافتد داشتن تجهیزات سالم و پیشرفته و همچنین وجود کارشناس برای بررسی فرش ها است. برخی از افراد نگران شرعی نبودن آب مورد استفاده در قالیشویی هستند که لازم به ذکر است در یک قالیشویی با سابقه و مورد اعتماد مانند قالیشویی های موجود در اکباتان، آب از چاه تعمین می شود که علاوه بر حلال بودن کاملا تمیز می باشد، پس فرش ها پس از شستشو لکه دار یا کثیف نیستند.

جدا شستن فرش ها مسئله ی مهمی است که باید در یک قالیشویی رعایت شود این به معنای این است که تمامی فرش ها به یک روش و با یک شوینده شسته نشوند برای مثال قالی های دستباف تاروپود و جنس حساسی دارند و همچنین نخ های آن رنگ پس می دهند طبیعی است که نباید با روش فرش های ماشینی شسته شوند. لازم به ذکر است که توجه به وضعیت فرش هم یکی از مورد های مهم بشمار می رود اگر فرش سالم بود که باید با توجه به جنس آن شسته شود اما اگر فرش پاره یا آسیب دیده بود باید با دقت و حساسیت بالایی به شستشوی آن پرداخته شود. برای آشنایی با بهترین راه های جمع کردن مو از فرش و موکت پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی زعفرانیه مطالعه کنید.

هزینه قالیشویی در اکباتان

قیمت شستشوی فرش ها را اتحادیه صنف قالیشویی مشخص می کند که تمامی قالیشویی های مورد تایید این اتحادیه باید به آن پایبند باشند. اما در برخی موارد مسئول با مشتری به صورت توافقی قیمت گذاری می کند. چرا که انجام کارهای اضافی برای فرش باعث افزایش قیمت شستشوی آن می شود، به عنوان مثال شما دارای یک فرش نفیس و گران قیمت هستید و می خواهید با بهترین روش ها و دستگاه ها با حضور کارشناس فرش به شستشوی آن بپردازند.

طبیعی است که قمیت شستشو بالا می رود یا این که صاحب یک فرش آسیب دیده و پاره هستنید که علاوه بر حساسیت در شستشو باید کارهای مانند رفع پارگی، رفوگری و… برای فرش انجام شود در این مورد هم با توجه کارهایی که برای فرش تان انجام شده هزینه ی آن افزایش می یابد. قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی شمال تهران ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در شمال تهران با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در شمال تهران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید.

هزینه قالیشویی در اکباتان
هزینه قالیشویی در اکباتان

عوامل موثر بر روی هزینه فرش

برخی موارد هم بر روی هزینه ی فرش تاثیر می گذارند که در زیر به بررسی آن ها می پردازیم:

  • نوع شوینده ی مورد استفاده برای فرش: معمولی، متوسط یا بهترین شوینده ممکن هر کدام قیمت های متفاوتی دارند.
  • انجام خدمات اضافه برای فرش: رفوگری، تثبیت رنگ، رفع پارگی و سوختگی و…
  • هزینه ی حمل و نقل
  • وجود کارشناس برای تعین روش شستشو یا نوع شوینده
  • شستسو با دستگاه یا به صورت دستی قالیشویی در آکباتان

پاک کردن قهوه از روی فرش با چند راهکار ساده در منزل امکان پذیر می باشد. کارخانه قالیشویی زعفرانیه در مقاله ای دیگر به بررسی نحوه پاک کردن لکه قهوه از روی فرش و موکت پرداخته است که پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید تا با روش های پاک کردن لکه قهوه از روی فرش و موکت در خانه آشنا شوید. قالیشویی در کامرانیه زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در کامرانیه می باشد. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

در این قالیشویی هر گونه فرشی با توجه به جنس آن با بهترین روش ها شسته می شود همچنین تمامی خدمات در این قالیشویی ها انجام می شود و از زمان تحویل فرش به مسئول حمل ونقل تا زمان گرفتن فرش تمیز و کاور شده بیش از 48 ساعت طول نمی کشد. لازم به ذکر است که در این قالیشویی ها تمامی افراد با تجربه و مجرب هستند همچنین برای شستشوی فرش، کارشناس ها هم برای تعین روش شستشو و نوع شوینده ی مناسب با توجه به جنس فرش وجود دارند.

قالیشویی در اکباتان چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن خدمات حمل و نقل به روش صحیح و داشتن تجهیزات سالم و پیشرفته و … برای خواندن سایر موارد این مقاله را مطالعه کنید.

هزینه قالیشویی در اکباتان چگونه محاسبه می شود؟

قیمت شستشوی فرش ها را اتحادیه صنف قالیشویی مشخص می کند که تمامی قالیشویی های مورد تایید این اتحادیه از جمله قالیشویی در اکباتان زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه باید به آن پایبند باشند.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x