قالیشویی کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه

بهترین قالیشویی در کامرانیه

ما در این مقاله از سایت قالیشویی کامرانیه به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب می پردازیم با ما همراه باشید. زمان های قدیم را به یاد دارید آن وقت ها که بزرگتر هایمان بر روی بام ها می رفتند تا فرش ها را بشویند ما بچه ها هم به بهانه ی کمک کردن کلی آب بازی می کردیم آن وقت ها هنوز زمستان تمام نشده بود و هوا سوز سردی داشت و نوک انگشتانمان یخ می زد اما باز هم آب بازی بر روی بام را با هیچ چیز دیگر عوض نمی کردیم.

دیگر نزدیک به عید تمامی بام ها با فرش تزیین می شد و حال و هوای کوچه را عوض می کرد. اما اکنون دیگر خبری از این اتفاق ها نیست و به جای بام های رنگی، ماشین های قالیشویی را که داخل آن ها پر از فرش های لول شده است دیده می شود. درست است که زحمت ما برای شستن قالی خیلی کم شده است اما همه ی ما زمان شستن فرش ها که می رسد نمی دانیم فرش ها را به کدام قالیشویی بدهیم تا هم به خوبی شستشو دهد هم به فرش ها آسیبی نزند.

شستشوی فرش با دستگاه یا دستی در قالیشویی کامرانیه

به طور کلی شستن زیاد فرش ها به آن ها آسیب می رساند و باعث کاهش طول عمر فرش می شود، پس سعی کنید در صورتی که چیزی بر روی فرشتان ریخته شد تا قبل از لکه شدن، آن را پاک کنید. این کار را با یک دستمال خیس انجام دهید و به هیچ عنوان از سرکه، نوشابه، آب گازدار و… استفاده نکنید.
همچنین برای گرد گیری فرش هم از یک جاروبرقی با مکش پایین استفاده کنید. برخی از افراد با یک چوب یا مانند آن بر روی فرش ضربه می زنند تا گرد و خاک های آن زدوده شود، اما این کار باعث شکستگی فرش می شود.

به هر حال کمتر شستن فرش ها به نفع شماست اما در صورتی که مجبور به شستشوی فرش هایتان بودید توصیه ی ما این است که خودتان دست به کار شوید و در حیاط یا بر روی بام به شستشوی فرش هایتان بپردازید، در صورتی که به هر دلیلی نتواستید این کار را انجام دهید فرش هایتان را به یک قالیشویی خوب که مورد تایید اتحادیه صنف قالیشویی است بسپارید. سعی کنید قالیشویی که انتخاب می کنید ویژگی های زیر را داشته باشد. شستشوی مبل در تهران توسط کارخانه قالیشویی زعفرانیه قابل انجام می باشد جهت دریافت خدمات شستشوی انواع مبل با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی در کامرانیه
خدمات قالیشویی در کامرانیه

ویژگی های قالیشویی در کامرانیه

اولین ویژگی یک قالیشویی درجه یک داشتن خدمات کامل به ویژه حمل ونقل است در یک قالیشویی خوب مسئولانی برای تحویل فرش با یک وسیله ی مناسب انتخاب می شوند تا فرش ها را به صورت کثیف به قالیشویی منتقل کنند و سپس به صورت تمیز به دست مشتری برسانند به طوری که در این حمل و نقل آسیبی به فرش وارد نشود. یکی از ویژگی های یک قالیشویی خوب این است که برای هر فرش با توجه به جنس آن روش ها و شوینده های خاص خود را دارد برای مثال فرش های دستباف از تاروپود حساسی دارند و همچنین نخ آن ها دچار رنگ دهی می شود به همین خاطر اگر با روش های خاص مربوط به فرش ها دستباف شسته نشوند.

ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به فرش وارد شود به همین خاطر این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. بررسی فرش ها هم از ویژگی های یک قالیشویی مورد اعتماد است همانطور که می دانید فرش های آسیب دیده از حساسیت بالایی برخوردارند به همین خاطر باید با روش های مخصوص به فرش های آسیب دیده شسته شوند. بعضی از افراد نگران مشکل شرعی آب قالیشویی هستند اما باید بدانید که در یک قالیشویی خوب آب استفاده شده برای شستشوی فرش ها از چاه تعمین می شود و کاملا شرعی و حلال می باشد.

نگران لکه داشتن یا بد رنگ بودن فرش بخاطر آب نباشید همانطور که گفته شد این آب از چاه است و کاملا تمیز می باشد به همین خاطر فرش های شسته شده هیچ گونه ایرادی ندارند. از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب تحویل سریع فرش ها می باشد نباید از زمان تحویل دادن فرش به مسئول قالیشویی تا تحویل گرفتن آن بیش از 48 ساعت طول بکشد. ارائه خدماتی همچون رفوگری، ریشه زنی ، رفع سوختگی و پارگی فرش، تثبیت رنگ و… باید در یک قالیشویی خوب ارائه داده شود. کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی تهران ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با کیفیت بالا می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

ویژگی های یک قالیشویی خوب به طور کلی

 • استفاده از تجهیزات سالم و کامل مهم ترین مورد برای یک قالیشویی است هر چقدر تجهیزات یک قالیشویی پیشرفته تر باشد خدمات ارائه شده هم بهتر است .
 • وجود افراد کارشناس با تجربه در حوزه ی شستن قالی، برای چک کردن رنگ، جنس الیاف فرش و تعیین نوع شوینده از اهمیت بالایی برخوردار است .
 • در یک قالیشویی خوب با توجه به میزان کثیفی فرش، شوینده ی مناسب آن را انتخاب می کنند.
 • ارائه خدمات کامل برای مشتری
 • خشک کردن فرش ها به روش اصولی و دقیق از دیگر ویژگی های یک قالیشویی می باشد .
 • ارائه فاکتور و رسید به مشتری از مهم ترین ویژگی یک قالیشویی مورد اعتماد است .

کارخانه قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی ولنجک ارائه دهنده خدمات شستشوی تخصصی انواع موکت توسط افراد مجرب و حرفه ای و با به روز ترین دستگاه ها و رفع ایرادات فرش ناشی از پارگی یا بیدزدگی یا سوختگی توسط افراد متخصص و حرفه ای می باشد. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

هزینه خدمات قالیشویی در کامرانیه
هزینه خدمات قالیشویی در کامرانیه

هزینه شستن فرش در قالیشویی در کامرانیه

قیمت ها را اتحادیه صنف قالیشویی تعیین می کند که تمامی قالیشویی های مورد تایید اتحادیه باید آن را رعایت کنند اما مواردی هستند که بر روی هزینه ی تمام شده ی شستشو تاثیر گذار هستند مانند:

 • انتخاب نوع شوینده< دارو، شامپو یا پودر>
 • نوع فرش< ماشینی، دستباف یا ابریشمی>
 • شستشوی فرش با دستگاه یا به صورت دستی
 • انجام خدمات اضافی برای فرش مانند رفوگری، ترمیم، ریشه زنی، رفع پارگی یا سوختگی و بسیاری از خدمات دیگر
 • هزینه ی حمل ونقل < برخی از قالیشویی ها این مورد را رایگان کرده اند اما برخی هم هزینه ی آن را بر روی فرش محاسبه می کنند>

قالیشویی سعادت آباد زیر نظر کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در سعادت آباد می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید. انجام خدمات قالیشویی برای انواع فرش ماشینی در کارخانه کاملا مجهز زعفرانیه توسط دستگاه های اتوماتیک انجام می شود.

قالیشویی در کامرانیه

در این قالیشویی ها شستشوی هر نوع فرش، موکت، تابلوفرش، مبلمان و… با بهترین روش ها و شوینده ها انجام می شود. همچنین لازم به ذکر است که در این قالیشویی ها کارشناسانی برای بررسی فرش ها و انتخاب نوع شوینده و روش مناسب برای شستشوی فرش ها حضور دارند. برای آشنایی با روش های برق انداختن فرش دستباف در منزل پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی زعفرانیه مطالعه کنید.

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی کامرانیه به چه صورت می باشد؟

قیمت ها را اتحادیه صنف قالیشویی تعیین می کند که تمامی قالیشویی های مورد تایید اتحادیه باید آن را رعایت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید.

قالیشویی در کامرانیه چه ویژگی هایی دارد؟

خدمات کامل به ویژه حمل ونقل و شوینده های خاص مناسب هر فرش و … برای خواندن اطلاعات بیشتر با این مقاله از سایت قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در کامرانیه همراه باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x