تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش

آموزش نحوه پاک کردن لکه آبلیمو از روی فرش

تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش

آبلیمو یکی از چاشنی های خوش طعمی است که برای انواع نوشیدنی ها و غذا ها سرو می شود. شاید برایتان پیش آمده باشد هنگام تهیه دسر لیمویی آبلیمو به صورت اتفاقی از دست شما یا از روی کابینت به زمین بیفتد و فرش شما کثیف شود.

این در این شرایط نمی دانید چه راهکاری برای از بین بردن لکه ایجاد شده مناسب است و می توان نتیجه خوبی دریافت کرد. باید بگوییم پیش از آن که به سراغ مواد های پاک کننده مثل شامپو فرش بروید، از روش های خانگی استفاده کنید. در ادامه این مقاله به نحوه پاک کردن لکه آبلیمو از روی فرش به روش خانگی می پردازیم.

آشنایی با راهکار های تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش

با انجام روش های زیر دیگر نگران پاک کردن لکه آبلیمو نباشید، شما می توانید به آسانی در مدت زمان کم تری لکه را از بین ببرید. البته قایل ذکر است بدانید به محض ریختن آبلیمو روی فرش آن را سریع با دستمال خشک پاک کنید زیرا؛ با گذشت زمان لکه خشک شده و پاک کردن آن دشوار می شود. در ادامه به راهکار های کاربردی جهت پاک کردن لکه آبلیمو از روی فرش اشاره می کنیم.

در صورت نیاز به دریافت خدمات قالیشویی شمال تهران با کارخانه قالیشویی زعفرانیه در تماس باشید.

استفاده از نمک برای تمیز کردن لکه آبلیمو

نمک از جمله طعامی است که در تمامی خانه ها وجود دارد. به کار بردن نمک برای پاک کردن لکه آبلیمو از روی فرش یک ترفند مشهوری است که می توانید با روش های مختلف انجام دهید. اولین روش موثر این است که پیش از پاک کردن لکه آبلیمو سطح لکه را با نمک بپوشانید تا رطوبت و نم به خوبی جذب شود، پس از آن نمک را پاک کنید.

زمانی که دیدید لکه آبلیمو هیچ تغییری نکرده برای بار دوم نمک روی آن بریزید و فرش را درون آب سرد بگذارید قطعا در این مرحله نتیجه مثبتی خواهید گرفت.

تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش
روش تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش

استفاده از دو ترکیب آبلیمو و سرکه برای تمیز کردن لکه آبلیمو

آبلیمو و سرکه دو محلول پاک کننده قوی برای لکه ها به شمار می روند. برای پاک کردن لکه آبلیمو ابتدا این دو محلول را به مقدار یکسان با یکدیگر ترکیب و پنبه را به محلول آغشته کنید سپس؛ به طور مرتب به صورت ضربه ای روی لکه بزنید تا کم رنگ تر شود. در پایان کار می توانید فرش را با آب گرم و مواد شوینده مناسب بشویید.

برای دریافت خدمات قالیشویی سعادت آباد با کارخانه قالیشویی زعفرانیه تماس بگیرید.

استفاده از الکل برای تمیز کردن لکه آبلیمو

زمانی که می خواهید از الکل برای پاک کردن لکه آبلیمو از روی فرش استفاده کنید باید این الکل را به مقداری مساوی با آب ولرم مخلوط کنید سپس؛ دستمال یا پنبه را به محلول آغشته کرده و به صورت ضربه ای روی فرش بزنید. البته توجه کنید کشیدن پنبه آغشته به الکل روی فرش باعث پخش شدن لکه می شود.

استفاده از آب سرد و ولرم برای تمیز کردن لکه آبلیمو

آب و سرد و گرم را داخل اسپری پاش بریزید و روی لکه آبلیمو اسپری کنید. آب اضافی را با قاشق جمع و درون کاسه بریزید، این مرحله را چند بار تکرار کنید تا رنگ لکه کم رنگ تر شود. اگر لکه آبلیمو خشک شده است روی آن آب ولرم اسپری کنید و بگذارید ۲۰ دقیقه خیس بخورد سپس؛ به تمیز کردن آن اقدام کنید.

قالیشویی ولنجک از شعب کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش توسط قالیشویی زعفرانیه

اگر فرصت تمیز کردن لکه آبلیمو را ندارید یا این که با تلاش های فراوان نتوانستید لکه را رفع کنید. تنها راه باقی مانده ارائه فرش به قالیشویی است. اما پیش از این که فرش را به قالیشویی بسپارید باید تحقیقاتی درباره نوع خدمات آن داشته باشید. یکی از بهترین و معتبر ترین قالیشویی ها در سطح شهر، قالیشویی زعفرانیه است. این قالیشویی علاوه بر شستشوی انواع فرش و موکت می تواند تمام لکه های ایجاد شده روی فرش را با کمک مواد شوینده مرغوب از بین ببرد و همانند روز اول بدرخشد.

تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش
نحوه تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش

کارخانه قالیشویی زعفرانیه ارائه دهنده خدمات قالیشویی در نیاوران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در نیاوران با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی زعفرانیه

این قالیشویی علاوه بر از بین بردن لکه های سر سخت از جمله لکه آبلیمو می تواند خدمات ویژه ای به مشتریان ارائه دهد.

 • شستشوی فرش های ماشینی، دستباف، گل ابریشم، ابریشم و…
 • شستشوی انواع تابلو فرش های ماشینی و دستباف
 • شستشوی انواع مبلمان منزل از جمله سلطنتی، راحتی، استیل، نیمه استیل و…
 • پاک کردن انواع لکه های موجود روی فرش بدون آسیب دیدگی
 • رفوگری فرش یا تابلو فرش های پاره
 • تعمیر کردن ریشه های کهنه قالی
 • خدمات خشکشویی با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته
 • ارائه خدمات چرم دوزی، شیرازه دوزی و رفع سوختگی
 • کاور کردن فرش ها جهت پیشگیری از کیف شدن هنگام حمل و نقل
 • استفاده از شوینده های مرغوب برای پیشگیری از آسیب دیدن بافت فرش
 • برخورداری از کادری مجرب و متخصص برای شستشو فرش ها و رفع انواع لکه های فرش
 • خدمات این قالیشویی حتی در ایام تعطیل فعال می باشد، شما هر زمانی که روی فرش لکه ایجاد شد سریعا به قالیشویی زعفرانیه منتقل کنید.

هزینه تمیز کردن لکه ها روی فرش در قالیشویی زعفرانیه

هزینه خدمات لکه بری در قالیشویی زعفرانیه زمانی که می خواهید رفع لکه و شستشوی فرش را به قالیشویی زعفرانیه بسپارید، ابتدا به قیمت خدمات لکه بری فرش توجه می کنید. قیمت خدمات شستشو و لکه بری فرش ها توسط قالیشویی اتحادیه شهر تهران تعیین می شود.

فاکتور های مهمی در تعیین هزینه شستشو و از بین بردن لکه تاثیر می گذارد که می توان به نوع لکه ایجاد شده، نوع فرش، ابعاد فرش، سختی لکه و… اشاره کرد. البته شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاع بیش تر در خصوص هزینه لکه بری با مجموعه زعفرانیه تماس بگیرید و از کارشناسان پاسخگو هزینه دقیق خدمات را جویا شوید.

قالیشویی فرمانیه ارائه دهنده خدمات قالیشویی در کارخانه قالیشویی زعفرانیه می باشد.

تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش
تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش

از بین بردن لکه آبلیمو از روی فرش

فرش یکی از وسایل مهم هر خانه ای محسوب می شود و کثیف شدن آن هم نگرانی هایی به دنبال دارد. برای از بین بردن لکه آبلیمو از روی فرش ابتدا کافیست به نوع فرش توجه شود و براساس آن، مواد شوینده مخصوص توسط قالیشویی انتخاب می شود.

برای این که می خواهید لکه آبلیمو حتی به مقدار کوچک روی فرش باقی نماند پیش از خشک کردن لکه آن را به قالیشویی زعفرانیه تحویل دهید. اگر تا کنون از خدمات قالیشویی و لکه بری این مجموعه استفاده کرده اید، نظرات خود را در انتهای مقاله با کاربران به اشتراک بگذارید.

شاید برایتان پیش آمده باشد که از خود سوال کنید فرش ها را چند وقت یکبار بشوییم؟ قالیشویی زعفرانیه پیشنهاد می کنید مقاله فرش ها را چند وقت یکبار بشوییم را حتما مطالعه کنید.

نحوه تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از تمیز کردن لکه آبلیمو از روی فرش این مقاله از سایت قالیشویی زعفرانیه را تا انتها مطالعه کنید.

برای از بین بردن لکه آبلیمو از روی فرش به کجا مراجعه کنیم؟

قالیشویی زعفرانیه بهترین قالیشویی در تهران قابلیت از بین بردن انواع لکه ها از روی فرش را دارد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 3.5 / 5. تعداد آرا: 2

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x